Konsalnet.pl

Zaufali nam

Monitoring GPS pojazdów od Seris Konsalnet, któremu zaufali Klienci w całej Polsce

 

Zaufanie to podstawa w każdej branży – zwłaszcza zaś w tej, która jest naszą domeną. Profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów i maszyn wymaga odpowiedzialnego wyboru systemu, który zapewni ich monitoring. To dzięki niemu zyskujesz pewność, że samochody, z których korzysta Twoja firma, są bezpieczne, a sposób ich użytkowania – pozostaje pod pełną kontrolą. Wybierając monitoring GPS pojazdów w Seris Konsalnet, masz pewność, że stawiasz na najlepsze rozwiązanie na rynku.

Co przemawia za Konsalnet? Przede wszystkim – ponad 20-letnie doświadczenie w branży ochrony. To jednak nie wszystko. Znacznie istotniejsze od naszego doświadczenia jest to, kto zaufał naszym usługom. Opinie Klientów, którzy współpracują z nami niejednokrotnie od wielu lat, to najlepsza rekomendacja.

 

Profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów i maszyn—tylko z systemem od Seris Konsalnet!

 

System GPS do lokalizacji pojazdów, który oferujemy naszym Klientom, to kompleksowe rozwiązanie dla wymagających. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby objął jeden lub dwa samochody, czy interesuje Cię ochrona maszyn (budowlanych, rolniczych itp.), czy też Twoja firma posiada kilkadziesiąt aut – inwestycja w indywidualnie dobrane rozwiązania Seris Konsalnet to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa na drodze.

Na przestrzeni wielu lat współpracowaliśmy z partnerami z wielu różnorodnych branż. Rekomendacje i referencje, które przedstawiamy na tej stronie, to najlepszy dowód na jakość oferowanych rozwiązań.

 

Monitoring floty od Seris Konsalnet to gwarancja:

  • systemu dopasowanego do Twoich potrzeb biznesowych – bez względu na to, jak duża jest Twoja flota i z jakich samochodów się składa, dopasujemy system monitoringu do jej specyfiki,
  • niezawodnego działania systemu – tak, aby pozwolił kontrolować sposób wykorzystania pojazdów i zabezpieczył je na wypadek kradzieży,
  • innowacyjności – nasz monitoring GPS pojazdów wpisuje się w nowoczesne zarządzanie flotą,
  • rozsądnej ceny w stosunku do jakości usług – sprawdź nasz kalkulator flotowy, aby dowiedzieć się, jak wiele zaoszczędzisz dzięki oferowanym rozwiązaniom,
  • profesjonalnego wsparcia technicznego – jeśli potrzebujesz pomocy z konfiguracją systemu lub dostrzegłeś nieprawidłowości w pracy nadajnika GPS, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Zaufali nam najlepsi. Dołącz do ich grona i ciesz się usługami GPS z najwyższej półki. Nie zawiedziemy Cię. Najwyższa jakość rozwiązań technologicznych to dla nas zawsze priorytet.

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych usług GPS lub chcesz zamówić jego wdrożenie w Twojej firmie, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Zadbamy o bezpieczeństwo pojazdów wszelkiego typu, a Ty będziesz się mógł skoncentrować na pozostałych aspektach prowadzonej działalności biznesowej.

Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać dokładniejsze informacje.

 

 

Zaufali nam między innymi: