Konsalnet.pl

Wyznaczanie stref i korytarzy przejazdu

Monitoring pojazdów GPS Konsalnet – profesjonalne zarządzanie flotą

 

GPS w transporcie to technologia, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Monitoring GPS pojazdów pozwala nie tylko zwiększyć bezpieczeństwo samochodów firmowych, ale i zwiększyć kontrolę nad sposobem, w jaki są one wykorzystywane przez pracowników. Jeśli interesuje Cię optymalizacja stref przejazdu, nasze rozwiązanie sprosta Twoim oczekiwaniom.

Monitoring GPS oferowany przez Konsalnet to rozwiązanie, dzięki któremu logistyka w transporcie może wkroczyć na wyższy poziom. Wszystko z uwagi na możliwość wyznaczenia stref oraz korytarzy przejazdów – np. tak, aby przemierzane przez kierowców trasy były możliwie najkrótsze lub obejmowały wszystkie istotne punkty wyznaczone przez kierownictwo. Innowacyjny system GPS pozwoli Ci na bieżąco monitorować przemieszczanie się pojazdów i powiadomi, gdy któryś z nich znajdzie się poza zaplanowaną trasą.

 

GPS w transporcie drogowym pozwoli z łatwością zoptymalizować trasy przejazdu

 

Dane, które zbierzesz, wykorzystując monitoring GPS pojazdów z Twojej floty, pozwolą Ci z łatwością zaplanować optymalne trasy, jakimi pojazdy powinny się poruszać. Optymalizacja tras przejazdów z systemem od Konsalnet umożliwia wyznaczenie stref różnych kategorii. Możesz np. utworzyć strefy:

  • obowiązkowe – to wzorcowe korytarze przejazdów, których powinni się trzymać kierowcy,
  • zabronione – aby zapobiec m.in. wykorzystaniu pojazdów przez kierowców dla celów prywatnych,
  • neutralne z dodatkowymi opisami.

System GPS od Konsalnet jest:

  • wyjątkowo prosty w obsłudze – pozwala między innymi na to, aby optymalizacja stref przejazdu odbyła się w oparciu o zaimportowanie punktów i obszarów klienckich, np. na podstawie bazy danych Twoich klientów,
  • niezawodny – wykorzystujemy zaawansowane nadajniki GPS oraz oprogramowanie, które pozwala na bieżąco śledzić sposób poruszania się pojazdów na trasie,
  • dopasowany do indywidualnych potrzeb – możesz samodzielnie zaprogramować, w jaki sposób zostaną wyznaczone strefy i korytarze przejazdu, a także udzielić dostępu do danych wybranym użytkownikom systemu.

To także sposób na zwiększenie bezpieczeństwa floty należącej do Twojej firmy – ochrona pojazdów łączy się z profesjonalnym nadzorem sposobu poruszania się aut.

 

Dlaczego optymalizacja stref przejazdu z Konsalnet to dobre rozwiązanie?

 

  • Zoptymalizujesz koszty eksploatacji floty – logistyka w transporcie to absolutna podstawa. Skrócenie i zoptymalizowanie tras przejazdu zmniejszy zużycie paliwa, a co za tym idzie – sprawi, że Twoja firma zaoszczędzi duże kwoty w długofalowej perspektywie.
  • Wyeliminujesz ryzyko niewłaściwego wykorzystania pojazdów służbowych – kontrola tras, jakie przemierzają Twoi kierowcy, to gwarancja, że należące do firmy auta będą się używane jedynie w celach, jakie wyznaczasz pracownikom.
  • To kompleksowa ochrona pojazdów – monitoring GPS pojazdów zabezpiecza Twoje auta przed kradzieżą i pozwala je namierzyć, gdyby do niej doszło.

Postaw na profesjonalne rozwiązania z zakresu ochrony – nowoczesne zarządzanie flotą jest możliwe tylko z zaawansowanym monitoringiem GPS. Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby poznać szczegóły.

wróć