Konsalnet.pl

Rozwiązania GPS dla pojazdów specjalistycznych

Monitorowanie pojazdów oparte na technologii GPS jest obecnie standardem – nowoczesne zarządzanie flotą bez starannie dobranego systemu jest dziś wręcz niemożliwe. Choć najczęściej po nasz system monitorowania aut i maszyn sięgają firmy z branży transportowej i logistycznej, w gronie Klientów Seris Konsalnet znajdują się również specjalistyczne przedsiębiorstwa. Z myślą o nich stworzyliśmy rozwiązania, które pozwalają poszerzyć funkcjonalność, jaką oferuje monitoring GPS w wyspecjalizowanych branżach. Sprawdź, co możemy ci zaoferować.

 

Monitoring GPS w specjalistycznych branżach: przewóz wartości pieniężnych, usługi komunalne, transport medyczny, transport betonu ? 

Przygotowaliśmy szereg rozwiązań monitorowania pojazdów dla Klientów specjalizujących się w szczególnych branżach. Oferujemy nowoczesny system monitoringu dla: 

  • pojazdów do przewozu wartości pieniężnych – pozwala on na precyzyjne namierzanie pozycji oraz kontrolę trasy pojazdów używanych w konwojach czy przy przewozie dużych ilości gotówki;
  • zakładów oferujących usługi komunalne – szczegółowa lokalizacja, dzięki GPS pojazdów komunalnych, jest niezbędna z uwagi na przepisy prawa, a nasz system pozwala na dokładną kontrolę trasy, czasów postoju w wyznaczonych punktach, identyfikację kierowców czy weryfikację pracy dodatkowych urządzeń,
  • transportu medycznego – aby możliwa była optymalizacja pracy i przyspieszenie przejazdów do pacjentów oraz celem wyeliminowania nadużyć związanych  ze stosowaniem sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej;
  • transportu betonu – uwzględniający weryfikację prawidłowości pracy bębna oraz kontrolę załadunku i rozładunku pojazdu specjalnego.

Stale poszerzamy zakres naszych usług. Jeśli nie znalazłeś pośród nich opcji dla swojej branży – skontaktuj się z Seris Konsalnet. Wspólnie stworzymy rozwiązanie szyte na miarę specyficznych potrzeb Twojej firmy.

 

Poznaj zalety monitoringu GPS Seris Konsalnet: ochrona pojazdów, optymalizacja pracy i o wiele więcej

Wieloletnie doświadczenie w branży ochrony i monitoringu pojazdów sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne. Łącząc innowacyjne urządzenia GPS z profesjonalnym montażem i niezawodnym nadzorem nad pracą systemów monitorowania, gwarantujemy:

  • pełne bezpieczeństwo samochodów specjalistycznych – w tym: ochronę pojazdów przed kradzieżą i nieautoryzowanym użyciem;
  • możliwość kontroli pracy ich kierowców – w tym: przemierzane trasy, prędkość czy styl jazdy oraz użycie specjalnej sygnalizacji;
  • wsparcie dla optymalizacji kosztów eksploatacyjnych – w tym optymalizacja pracy, np. poprzez wyznaczenie odpowiednich korytarzy i stref przejazdu, która oznacza niższe koszty dla firmy. Nasze rozwiązania GPS pozwalają na obniżenie kosztów utrzymania floty pojazdów w firmie nawet o 30%.   

 

Zapoznaj się z możliwościami, które dają nasze systemy. Szczegółowe informacje uzyskasz, kontaktując się z naszymi doradcami – najwygodniej: za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na pytania i pomożemy skompletować system monitoringu GPS na miarę twoich oczekiwań.

wróć

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie dotyczące zabezpieczenia i śledzenia samochodów do przewozu wartości.

Nasze bogate doświadczenie w monitorowaniu setek samochodów specjalnych każdego rodzaju stanowi najwyższą rekomendację naszych usług dla branży obsługi gotówki.

Zapraszamy do kontaktu.

Więcej

Realizacja usług komunalnych wymaga dodatkowej weryfikacji pracy pojazdu i odbioru odpadów, zgodnie obowiązującą ustawą.

Dla branży związanej z odbiorem odpadów proponujemy usługę spełniającą wymagania nałożone przez ustawodawcę.

Dodatkowo proponujemy instalację systemu kamer zewnętrznych na samochodzie wraz z mobilnym rejestratorem wideo. Jest to doskonały sposób do potwierdzania jakości wykonywanej usługi poprzez monitoring pojazdów.

Więcej

Dla karetek pogotowia i ambulansów oferujemy system monitorowania pojazdów, z możliwością podłączenia dodatkowych wejść — np. informacji o włączeniu w pojeździe sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej.

Dzięki temu Użytkownik ma możliwość sprawdzenia kiedy i gdzie, pojazdy poruszały się jako uprzywilejowane z włączoną sygnalizacją.

System lokalizacji pojazdów pozwala na monitorowania innych ważnych parametrów pracy pojazdu, zgodnie z oczekiwaniami Użytkownika.

Więcej

System monitorowania pojazdów z wykorzystaniem dedykowanych czujników, precyzyjnie wskazuje pracę bębna, kierunek oraz prędkość jego obrotu.

Monitoruj załadunek i rozładunek betonu na trasie dostaw z Konsalnet GPS System!

Więcej