Konsalnet.pl

Rozwiązania specjalne dla firm

Niektóre działalności wymagają zastosowania rozwiązań specjalnych. Posiadamy doświadczenie i służymy pomocą w nietypowych aplikacjach do monitorowania pojazdów. Poniżej kilka przykładów zastosowań. Masz potrzeby przewyższające zwykły monitoring? Skontaktuj się z nami już dziś.

Zapraszamy do kontaktu poprzez menu KONTAKT lub czat w prawym dolnym rogu strony.

wróć

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie dotyczące zabezpieczenia i śledzenia samochodów do przewozu wartości.

Nasze bogate doświadczenie w monitorowaniu setek samochodów specjalnych każdego rodzaju stanowi najwyższą rekomendację naszych usług dla branży obsługi gotówki.

Zapraszamy do kontaktu.

Więcej

Realizacja usług komunalnych wymaga dodatkowej weryfikacji pracy pojazdu i odbioru odpadów, zgodnie obowiązującą ustawą.

Dla branży związanej z odbiorem odpadów proponujemy usługę spełniającą wymagania nałożone przez ustawodawcę.

Dodatkowo proponujemy instalację systemu kamer zewnętrznych na samochodzie wraz z mobilnym rejestratorem wideo. Jest to doskonały sposób do potwierdzania jakości wykonywanej usługi poprzez monitoring pojazdów.

Więcej

Dla karetek pogotowia i ambulansów oferujemy system monitorowania pojazdów, z możliwością podłączenia dodatkowych wejść — np. informacji o włączeniu w pojeździe sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej.

Dzięki temu Użytkownik ma możliwość sprawdzenia kiedy i gdzie, pojazdy poruszały się jako uprzywilejowane z włączoną sygnalizacją.

System lokalizacji pojazdów pozwala na monitorowania innych ważnych parametrów pracy pojazdu, zgodnie z oczekiwaniami Użytkownika.

Więcej

System monitorowania pojazdów z wykorzystaniem dedykowanych czujników, precyzyjnie wskazuje pracę bębna, kierunek oraz prędkość jego obrotu.

Monitoruj załadunek i rozładunek betonu na trasie dostaw z Konsalnet GPS System!

Więcej