Konsalnet.pl

Rozwiązania specjalne dla firm

Konsalnet – system monitorowania pojazdów dla wyspecjalizowanych branż

Monitorowanie pojazdów w oparciu o technologię GPS jest obecnie standardem – nowoczesne zarządzanie flotą pojazdu bez starannie dobranego systemu jest dziś wręcz niemożliwe. Choć najczęściej po nasz system monitorowania pojazdów sięgają firmy z branży transportowej i logistycznej, w gronie Klientów Konsalnet znajdują się również specjalistyczne przedsiębiorstwa. Z myślą o nich stworzyliśmy rozwiązania, które pozwalają poszerzyć funkcjonalność, jaką oferuje monitoring GPS w wyspecjalizowanych branżach. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Monitoring GPS w wyspecjalizowanych branżach: przewóz wartości, usługi komunalne, transport medyczny i więcej

Rozwiązania specjalne, które przygotowaliśmy dla Klientów z nietypowych branż to m.in. systemy monitorowania pojazdów dla:

  • przewozu wartości – pozwalają na precyzyjne namierzanie pozycji oraz kontrolę przejazdu pojazdów używanych w konwojach czy przy przewozie dużych ilości gotówki,
  • zakładów oferujących usługi komunalne – tu szczegółowa lokalizacja pojazdów jest niezbędna z uwagi na przepisy prawa, a nasz system pozwala na dokładną kontrolę trasy, czasów postoju w wyznaczonych punktach, identyfikację kierowców czy weryfikację pracy dodatkowych urządzeń,
  • transportu medycznego – tak, aby możliwa była optymalizacja pracy i przyspieszenie przejazdów do pacjentów, a jednocześnie, żeby wyeliminować nadużycia związane ze stosowaniem sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej,
  • betonowozów – uwzględniające weryfikację prawidłowości pracy bębna oraz kontrolę załadunku i rozładunku pojazdu specjalnego.

Stale poszerzamy zakres naszych usług. Jeśli nie znalazłeś pośród nich opcji dla swojej branży – skontaktuj się z Konsalnet. Wspólnie stworzymy rozwiązanie szyte na miarę.

Poznaj zalety monitoringu GPS Konsalnet: ochrona pojazdów, optymalizacja pracy i więcej

Wieloletnie doświadczenie w branży ochrony i monitoringu pojazdu sprawia, że możemy zaoferować naszym Klientom najlepsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne. Łącząc innowacyjne urządzenia GPS z profesjonalnym montażem i niezawodnym nadzorem nad pracą systemów monitorowania, gwarantujemy:

  • pełne bezpieczeństwo samochodów specjalistycznych – ochrona pojazdów przed kradzieżą i nieautoryzowanym użyciem to standard,
  • możliwość kontroli pracy ich kierowców – m.in. przemierzane trasy, prędkość czy styl jazdy oraz użycie specjalnej sygnalizacji,
  • wsparcie dla optymalizacji kosztów eksploatacyjnych – optymalizacja pracy, np. poprzez wyznaczenie odpowiednich korytarzy i stref przejazdu oznacza niższe koszty dla firmy.

Zapoznaj się z możliwościami, które dają nasze systemy. Szczegółowe informacje uzyskasz, kontaktując się z naszymi doradcami – najwygodniej: za pomocą formularza kontaktowego lub (w godzinach pracy) za pośrednictwem czatu. Odpowiemy na pytania i pomożemy skompletować system monitoringu GPS na miarę Twoich oczekiwań.

wróć

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie dotyczące zabezpieczenia i śledzenia samochodów do przewozu wartości.

Nasze bogate doświadczenie w monitorowaniu setek samochodów specjalnych każdego rodzaju stanowi najwyższą rekomendację naszych usług dla branży obsługi gotówki.

Zapraszamy do kontaktu.

Więcej

Realizacja usług komunalnych wymaga dodatkowej weryfikacji pracy pojazdu i odbioru odpadów, zgodnie obowiązującą ustawą.

Dla branży związanej z odbiorem odpadów proponujemy usługę spełniającą wymagania nałożone przez ustawodawcę.

Dodatkowo proponujemy instalację systemu kamer zewnętrznych na samochodzie wraz z mobilnym rejestratorem wideo. Jest to doskonały sposób do potwierdzania jakości wykonywanej usługi poprzez monitoring pojazdów.

Więcej

Dla karetek pogotowia i ambulansów oferujemy system monitorowania pojazdów, z możliwością podłączenia dodatkowych wejść — np. informacji o włączeniu w pojeździe sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej.

Dzięki temu Użytkownik ma możliwość sprawdzenia kiedy i gdzie, pojazdy poruszały się jako uprzywilejowane z włączoną sygnalizacją.

System lokalizacji pojazdów pozwala na monitorowania innych ważnych parametrów pracy pojazdu, zgodnie z oczekiwaniami Użytkownika.

Więcej

System monitorowania pojazdów z wykorzystaniem dedykowanych czujników, precyzyjnie wskazuje pracę bębna, kierunek oraz prędkość jego obrotu.

Monitoruj załadunek i rozładunek betonu na trasie dostaw z Konsalnet GPS System!

Więcej