Konsalnet.pl

Rozliczanie wykorzystania samochodów służbowych

Twoja firma posiada rozbudowaną flotę pojazdów? Pracownicy mogą z nich korzystać zarówno do celów służbowych, jak i prywatnych? Warto zatroszczyć się o kontrolę ewentualnych nadużyć.

Seris Konsalnet oferuje innowacyjną i niezwykle skuteczną pomoc w postaci monitoringu GPS pojazdów i maszyn. Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom (ponieważ nie chodzi tu wyłącznie o GPS w samochodzie firmowym), zapewnimy ci wygodne i precyzyjne rozliczanie tego, w jaki sposób eksploatowane są pojazdy w twojej firmie. Będziesz mógł cieszyć się  redukcją kosztów eksploatacji floty firmowej nawet o 30% oraz  pełnym bezpieczeństwem pojazdów. 

 

Przejazdy firmowe czy prywatne?

Monitoring GPS w samochodzie służbowym rozwieje wszelkie wątpliwości.Rozwiązanie przygotowane przez Seris Konsalnet sprawia, że wykorzystywanie pojazdów do celów prywatnych masz pod całkowitą kontrolą. Gdy udostępniasz firmowe auto pracownikowi, wyznaczasz zapewne granice – związane np. z liczbą km przejechanych przez niego prywatnie. Jednak to, czy pracownik dostosuje się do twoich wymagań, pozostaje już inną kwestią. Monitoring GPS w samochodzie firmowym wyeliminuje twoje wątpliwości  oraz wszelkie potencjalne nieprawidłowości:

 • na bieżąco kontrolując pozycję i trasę samochodu – pozwala ją śledzić w czasie rzeczywistym, jak i odtworzyć jej historię w systemie;
 • dając możliwość wyznaczenia stref i korytarzy przejazdów – aby w sposób automatyczny można było odróżnić przejazdy firmowe (np. do biura i z powrotem, do siedzib kontrahentów itp.) od przejazdów prywatnych;
 • poprzez wyposażenie w ręczny przełącznik trybu jazdy, za pomocą którego kierowca oznaczy prywatne wykorzystanie pojazdów firmowych;
 • gwarantując intuicyjne i dopasowane do parametrów ustalonych z tobą nadzorowanie eksploatacji pojazdów – kontroluje np. tankowanie służbowych aut, zużycie paliwa czy też przebyte trasy.

W efekcie, dzięki naszemu systemowi GPS w samochodzie służbowym, możesz ograniczyć prywatne przejazdy pracowników poza ustalonym limitem.

 • Specjalny system raportów da ci bieżący dostęp do informacji, jak użytkowane jest auto i w jaki sposób wykorzystywany jest ryczałt na korzystanie z firmowych pojazdów.
 • Kierowca będzie mógł samodzielnie zmienić tryb jazdy, rzetelnie rejestrując jego prywatne użycie.
 • Zyskasz gwarancję, że ustalony przez ciebie limit przejazdów prywatnych nie zostanie przekroczony, a koszty eksploatacji pojazdu nie wzrosną wskutek nieprawidłowości.

 

Dlaczego warto kontrolować prywatne wykorzystanie pojazdów firmowych? 

Z doświadczeń naszych Klientów wynika, że po zainstalowaniu systemu monitoringu GPS w samochodach firmowych, koszty użytkowania floty samochodowej spadły nawet o 30%! 

 

Jesteśmy  ekspertami w dziedzinie monitoringu GPS w samochodach firmowych – nasz system zapewnia szeroki zakres funkcjonalności. Stawiając na współpracę z Seris Konsalnet, zyskujesz:

 • nowoczesne i niezawodne technologie, które gwarantują precyzyjną rejestrację danych;
 • łatwe w obsłudze oprogramowanie, dzięki któremu otrzymasz przejrzyste raporty ułatwiające zarządzanie flotą pojazdów;
 • fachowe wsparcie techniczne – od doboru komponentów systemu monitorowania, przez jego personalizację i profesjonalną instalację , aż po pomoc i obsługę serwisową;
 • większe bezpieczeństwo pojazdów – monitoring GPS w samochodach służbowych pozwala zmniejszyć ewentualne nadużycia i ryzyko ich kradzieży;
 • możliwość realnej i redukcji kosztów eksploatacji floty firmowej nawet o 30% – informacje, których dostarczy ci system, pozwolą wprowadzić korzystne dla biznesu zmiany.

 

Wybierając monitoring GPS Seris Konsalnet, otrzymujesz pewność, że ryczałt na korzystanie z firmowego auta jest wykorzystywany przez pracowników bez nadużyć.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych usług. Jeśli masz dodatkowe pytania, nasi eksperci gotowi są udzielić ci wyczerpujących informacji. Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie .

wróć