Konsalnet.pl

Rozliczanie wykorzystania samochodów do celów prywatnych i służbowych

Profesjonalny monitoring GPS pojazdów – sprawdź, jak jest wykorzystywane auto na firmę

Twoja firma posiada rozbudowaną flotę pojazdów? Twoi pracownicy mogą z nich korzystać zarówno do celów służbowych, jak i prywatnych, ale chcesz kontrolować ewentualne nadużycia? Z pomocą przychodzi Ci monitoring GPS pojazdów oferowany przez Konsalnet. Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom zapewnisz sobie wygodne i precyzyjne rozliczanie tego, w jaki sposób jest eksploatowane auto na firmę. Skorzystaj i ciesz się optymalizacją kosztów oraz wyższym bezpieczeństwem.

Przejazdy firmowe czy prywatne? Monitoring GPS pojazdów rozwieje wszelkie wątpliwości

Rozwiązanie przygotowane przez Konsalnet, sprawia, że prywatne wykorzystanie pojazdów masz pod pełną kontrolą. To ważne, ponieważ nawet gdy udostępniasz auto na firmę pracownikowi, wyznaczasz zapewne granice – np. związane z ilością kilometrów przejechanych przez niego prywatnie. Monitoring GPS wyeliminuje wszelkie nieprawidłowości, ponieważ:

 • na bieżąco kontroluje pozycję samochodu – pozwalając ją śledzić w czasie rzeczywistym, jak i odtworzyć w systemie,
 • daje możliwość wyznaczenia stref i korytarzy przejazdów – tak, aby w sposób automatyczny można było odróżnić przejazdy firmowe (np. do biura i z powrotem, do siedzib kontrahentów itp.) od tych prywatnych,
 • może zostać wyposażony w ręczny przełącznik trybu jazdy, za pomocą którego kierowca oznaczy prywatne wykorzystanie pojazdów firmowych,
 • gwarantuje intuicyjne i dopasowane do parametrów ustalonych z Tobą nadzorowanie eksploatacji pojazdów – kontrolując np. tankowanie służbowych aut, zużycie paliwa czy też przebyte trasy.

W efekcie możesz ograniczyć jazdy prywatne pracowników poza ustalonym limitem. 

 • Specjalny system raportów da Ci bieżący dostęp do informacji o tym, jak jest użytkowane auto i w jaki sposób jest wykorzystywany ryczałt na korzystanie z firmowego auta.
 • Kierowca będzie mógł samodzielnie zmienić tryb jazdy, rzetelnie rejestrując jego prywatne użycie.
 • Zyskasz gwarancję, że ustalony przez Ciebie limit przejazdów prywatnych nie zostanie przekroczony, a koszty eksploatacji pojazdu nie wzrosną z uwagi na jakiekolwiek nieprawidłowości.

Dlaczego warto kontrolować prywatne wykorzystanie pojazdów firmowych z Konsalnet?

Jesteśmy ekspertem, gdy chodzi o monitoring GPS pojazdów – nasz system zapewnia szeroką funkcjonalność. Stawiając na współpracę z Konsalnet, wybierasz:

 • niezawodne technologie, które gwarantują precyzyjną rejestrację danych,
 • łatwe w obsłudze oprogramowanie – dzięki niemu otrzymasz przejrzyste raporty, które ułatwią zarządzanie flotą pojazdów,
 • fachowe wsparcie techniczne – od doboru komponentów systemu monitorowania, przez jego personalizację, aż po pomoc serwisową,
 • większe bezpieczeństwo pojazdów służbowych – monitoring GPS pozwala zmniejszyć ryzyko ich kradzieży,
 • możliwość realnej optymalizacji kosztów eksploatacji floty firmowej – informacje, których dostarczy Ci system pozwolą wprowadzić korzystne dla Twojego biznesu zmiany.

Wybierz monitoring GPS Konsalnet i zyskaj pewność, że ryczałt na korzystanie z firmowego auta jest wykorzystywany przez pracowników bez nadużyć. 

Masz pytania? Skontaktuj się i podejmij współpracę.

wróć