Konsalnet.pl

Rozliczanie kosztów paliwa w pojazdach służbowych

Udostępniamy pełną informację na temat paliwa poprzez:

  • Integrację systemu monitorowania pojazdów z magistralą CAN (zużycie paliwa przez silnik),
  • Monitorowanie stanu poziomu paliwa w zbiornikach, z dokładnością nawet 1% (stosujemy sondy poziomu paliwa uznanych i sprawdzonych producentów),
  • Import danych o tankowaniach z kart paliwowych,
  • Łatwą w obróbce analizę porównawczą poziomu paliwa z danymi z kart paliwowych.

 

Seris Konsalnet GPS System oferuje nowoczesne i kompleksowe rozliczanie zużycia oraz kosztów paliwa w samochodach służbowych i maszynach. Pozwala na stały nadzór nad stanem paliwa w zbiorniku pojazdu lub urządzenia. Za pomocą naszego Systemu możliwe jest sprawdzenie średniego zużycia paliwa, kontrolowanie wielkości i liczby tankowań oraz ewentualnych ubytków (kradzież paliwa). Proponowany przez nas monitoring pojazdów precyzyjnie wskazuje miejsca wystąpienia zdarzenia, czas oraz ilość paliwa podaną w litrach. Możliwe jest również wprowadzanie do systemu GPS Seris Konsalnet dokumentów związanych z zakupem – FV lub dokumentów WZ. Rozliczanie paliwa w firmie nigdy nie było tak proste!

 

Udostępniamy pełną informację na temat paliwa poprzez:

  • integrację systemu monitorowania pojazdów z magistralą CAN (zużycie paliwa przez silnik);
  • monitorowanie stanu poziomu paliwa w zbiornikach z dokładnością nawet 1% (stosujemy sondy poziomu paliwa uznanych i sprawdzonych producentów);
  • monitorowaniu ilości paliwa zużytego przez silnik i/lub webasto pojazdu
  • import danych o tankowaniach z kart paliwowych;
  • łatwą w obróbce analizę porównawczą poziomu paliwa z danymi z kart paliwowych.

 

Z doświadczenia naszych Klientów wynika, że wprowadzenie systemu monitoringu GPS pojazdów Seris Konsalnet z funkcją rozliczania poziomu zużycia i kosztów paliwa, obniżyło koszty użytkowania pojazdów firmowych nawet o 30%.  W przypadku pojazdów wyprodukowanych po roku 2008 możliwy jest pomiar paliwa na podstawie danych z magistrali CAN. Dodatkowo w pojazdach ciężarowych, autobusach, maszynach budowlanych, maszynach rolniczych, agregatach prądotwórczych, łodziach, lokomotywach spalinowych  proponujemy zastosowanie dodatkowego elementu pomiarowego – sondy pomiaru poziomu paliwa lub przepływomierza.

Zastosowanie przepływomierza pozwala na wyświetlanie  chwilowego, dziennego i całkowitego zużycia paliwa przez silnik, możliwa jest również detekcja fałszywego przepływu paliwa w układzie zasilania. 

Doskonałym uzupełnieniem systemu monitoringu GPS pojazdów od Seris Konsalnet jest elektroniczne zabezpieczenie wlewu paliwa. Dzięki temu rozwiązaniu każdorazowe otwarcie korka wlewu będzie rejestrowane przez Seris Konsalnet GPS System (w tym również może być raportowane jako   komunikat „Alarm”). Dodatkowo, system monitorowania pojazdów może być połączony z sygnalizatorem kabinowym. Jego zadaniem jest informowanie kierowcy przebywającego w kabinie (który np. odpoczywa), poprzez długotrwały sygnał dźwiękowy, o   nieautoryzowanym otwarciu korka wlewu przez osobę nieuprawnioną.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych usług. Jeśli masz dodatkowe pytania na temat nowoczesnego rozliczania paliwa w firmie, nasi eksperci gotowi są udzielić ci wyczerpujących informacji. Skorzystaj z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.

wróć