Konsalnet.pl

Rejestracja i analiza tras

Monitoring GPS pojazdów: rejestracja tras przejazdu

Informacje o tym, w jaki sposób przemieszczają się pojazdy, które do Ciebie należą, są przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Warto je gromadzić i analizować. Pozwalają wyciągnąć wnioski, dzięki którym zoptymalizujesz przemierzane trasy czy też popracujesz nad stylem jazdy. Właśnie dlatego monitoring GPS pojazdów oferowany przez Konsalnet pozwala na bieżący monitoring pojazdów oraz rejestrowanie ich przebiegu. Za jego pomocą:

  • szybko sprawdzisz, gdzie znajduje się auto podłączone do systemu – monitoring GPS odbywa się w czasie rzeczywistym,
  • możliwa jest analiza historyczna przejazdów – umożliwia to precyzyjna rejestracja tras przejazdu.

Oznacza to, że nasz system do lokalizacji GPS pojazdów zapewnia nie tylko ich ochronę przed kradzieżą, ale i wiele innych cennych funkcjonalności. Skorzystaj z nich i zadbaj o to, aby jeździć jeszcze bardziej ekonomicznie.

Bieżący monitoring pojazdów oraz analiza historyczna w jednym

W jaki sposób działa rejestracja tras przejazdu w naszym systemie? To prostsze niż myślisz.

  • Nadajnik GPS umieszczony w pojeździe (samochodzie lub motocyklu) stale przesyła komunikat o swojej pozycji do systemu. Informacje są rzetelnie rejestrowane, dzięki czemu możliwa jest zarówno ochrona pojazdów przed kradzieżą, jak i zarządzanie nimi w procesach logistycznych.
  • Przebieg trasy jest rejestrowany. Ty masz do niego dostęp zarówno z komputera, jak i aplikacji mobilnej – zawsze i wszędzie, gdy potrzebujesz. Aby pobrać odpowiednią dla siebie aplikację, która wspiera nasz system do lokalizacji GPS pojazdów, odwiedź dział „POMOC TECHNICZNA” w naszym serwisie.
  • Przyglądaj się raportom o przebiegu tras pojazdów – w aplikacji możliwy jest zarówno bieżący monitoring pojazdów, jak i analiza historyczna.

W aplikacji sprawdzisz m.in.:

  • przebieg trasy – wraz z oznaczeniem przystanków na niej oraz newralgicznych punktów,
  • informację o całkowitej długości dystansu, który przebył pojazd oraz czasie jazdy,
  • ocenę jakości i stylu jazdy – dowiesz się np. gdy kierowca przekroczył prędkość.

Wszystkie dane – dostępne m.in. w postaci raportów dziennych – mogą Ci być przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dla firm rejestracja tras przejazdu to szansa na precyzyjny nadzór nad sposobem wykorzystania pojazdów przez pracowników oraz zaplanowanie stref i korytarzy przejazdu. Dla użytkowników prywatnych – decydujących się np. na monitoring motocykla – to narzędzie, które zapewni dokumentację długich wypraw i przeanalizować alarmy dotyczące jazdy. 

Chcesz wykorzystać możliwości rejestrowania tras, jakie oferuje Ci monitoring GPS od Konsalnet? Skontaktuj się z naszymi doradcami – uzyskaj szczegółowe informacje i dobierz system, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

wróć