Konsalnet.pl

Przewóz wartości

Przewóz wartości pieniężnych – profesjonalna ochrona pojazdów

Transport wartościowych przedmiotów lub gotówki wiąże się z ryzykiem. Aby zabezpieczyć się przed ewentualnym napadem lub kradzieżą, warto zainwestować w profesjonalny monitoring GPS pojazdów. W Konsalnet ta usługa jest dostępna również w opcji dedykowanej przewozom wartości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ochrony – w tym w konwojowaniu pieniędzy – oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne to gwarancja pełnego bezpieczeństwa nawet najcenniejszego transportu. Sprawdź, jakie korzyści oferuje Ci przewóz wartości pieniężnych chroniony przez dedykowany system monitorowania GPS i wybierz instalację godną zaufania.

Monitoring GPS pojazdów – niezawodna ochrona przewozu

System monitorowania GPS stanowi efektywne wzmocnienie zabezpieczeń, gdy miejsce ma przewóz wartości pieniężnych lub innych cennych ruchomości. Rozwiązanie oferowane przez Konsalnet to:

  • precyzyjna rejestracja trasy przewozowej – z dokładnością do sekundy,
  • możliwość bieżącej obserwacji przewozu w czasie rzeczywistym, a co za tym idzie – jego nadzoru i ewentualnej optymalizacji trasy,
  • kompleksowe rozwiązanie, które wyraźnie podnosi bezpieczeństwo transportu.

Jeśli stawiasz na zarządzanie flotą pojazdów oparte na niezawodnej i wiarygodnej technologii, przewóz wartości autami wyposażonymi w profesjonalny monitoring GPS to podstawa.

Przewóz wartości pieniężnych wymaga kompleksowych zabezpieczeń

Ochrona pojazdów powinna łączyć innowacyjną technologię z przemyślaną strategią. Właśnie dlatego monitoring GPS pojazdów w wersji dedykowanej dla konwojów to najlepsze rozwiązanie. 

  • Monitorujemy setki pojazdów uczestniczących w konwojach. Centrum Monitorowania Konsalnet pracuje przez 24 godziny na dobę, reagując na każdy sygnał alarmowy w możliwie najkrótszym czasie.
  • Bieżące monitorowanie przewozu sprawia, że możliwa jest optymalizacja tras transportowych – zarówno, gdy pojawi się nieprzewidziane ryzyko, jak i z wyprzedzeniem (przydatnym rozwiązaniem może być wyznaczanie korytarzy przejazdu).
  • Konsalnet daje Ci możliwość połączenia systemu monitoringu z innymi zabezpieczeniami, takimi jak: kamery zewnętrzne zamontowane w pojeździe (pozwalające śledzić załadunek i wyładunek wartościowych przedmiotów do i z auta), a także instalacje pozwalające na automatyczne ryglowanie drzwi (z zamkami na kod PIN).

Współpracując z Konsalnet:

  • stawiasz na firmę z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ochrony, która na zabezpieczeniach przewozów zna się doskonale – samodzielnie organizując je dla największych instytucji finansowych czy sieci sklepów,
  • wybierasz kompleksowe rozwiązanie – takie, które pozwoli na wszechstronne zabezpieczenie transportu,
  • minimalizujesz ryzyko jakichkolwiek nieprawidłowości podczas przewozu.

Uzyskaj dodatkowe informacje o naszym systemie i dopasuj wersję monitoringu GPS do swoich potrzeb biznesowych. Skontaktuj się np. za pomocą formularza online lub czatu – zapraszamy do współpracy.

wróć