Konsalnet.pl

Planowanie pracy

Monitoring GPS pojazdów Konsalnet – kompleksowe planowanie pracy

Prowadzisz działalność sprzedażową? Twoi przedstawiciele handlowi przemierzają dziennie dziesiątki lub setki kilometrów, aby dotrzeć do obecnych i nowych klientów? A może działasz w branży transportowej? Niezależnie od specyfiki działalności Twojego przedsiębiorstwa, jeśli samochody stanowią w niej jedno z kluczowych narzędzi pracy – profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów to podstawa. 

Inwestując w system monitorowania pojazdów, który przygotował Konsalnet, nie tylko zwiększasz ich bezpieczeństwa na trasie i podczas postoju, ale przede wszystkim dajesz sobie szansę na obniżenie kosztów eksploatacji. System lokalizacyjny pojazdów sprawi, że optymalizacja tras transportowych będzie łatwiejsza, a planowanie pracy – bardziej świadome.

System lokalizacyjny pojazdów pomoże Ci precyzyjnie zaplanować pracę

Konsalnet GPS System sprawi, że planowanie zadań – zarówno dla całej firmy, jak i poszczególnych kierowców czy przedstawicieli handlowych będzie proste i szybkie, a zarządzanie pracą – przejrzyste jak nigdy wcześniej.

Monitoring GPS pojazdów Konsalnet:

  • pozwala stworzyć listę zadań na dany dzień (lub inny przedział czasu) również w oparciu o zaimportowane dane o strefach i obszarach ze źródeł zewnętrznych – wyznaczając precyzyjny plan pracy,
  • umożliwia kontrolę nad stanem realizacji zadań przez pracowników – w aplikacji, która wspiera zarządzanie flotą pojazdów, sprawdzisz, czy odwiedzili oni wszystkie wyznaczone miejsca – analiza polega na porównaniu zaplanowanej trasy z tą, która została faktycznie przebyta,
  • pozwala Ci bardziej skutecznie planować pracę – wyznaczając optymalne trasy i korytarze przejazdów tak, aby żadna ze stref Twojej działalności nie pozostała zaniedbana lub pominięta,
  • daje szansę na optymalizację kosztów eksploatacji pojazdów, a jednocześnie maksymalizuje wykorzystanie czasu pracy – tak, aby kierowca mógł komfortowo dotrzeć do jak największej liczby punktów po drodze,
  • sprawia, że z łatwością możesz przeanalizować jakość pracy przedstawiciela handlowego – w raportach znajdziesz informacje m.in. o tym, ile czasu spędził w poszczególnych punktach, co doprowadzi do wypracowania efektywnej strategii biznesowej.

Optymalizacja tras transportowych, ochrona pojazdów i planowanie pracy w jednym

Monitoring GPS pojazdów oferowany przez Konsalnet to rozwiązanie, które łączy wiele funkcji w ramach jednej technologii. Z nami możesz wykorzystać system monitorowania pojazdów nie tylko po to, aby zmniejszyć ryzyko ich kradzieży, ale również, aby Twoja codzienna praca była bardziej efektywna i lepiej zorganizowana.

Obsługa systemu jest prosta i możliwa zarówno za pomocą standardowego komputera, jak i za pośrednictwem smartfona. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci nasz profesjonalny system lokalizacji pojazdów. Uzyskaj więcej informacji, kontaktując się z naszymi doradcami.

wróć