Konsalnet.pl

Optymalizacja tras w transporcie

W branży transportowej,  pojazd jest podstawowym narzędziem pracy, istotne jest  dotrzeć do celu szybko i bezpiecznie ale równie ważne są efektywność i optymalizacja kosztowa trasy.

Dzięki mechanizmom umożliwiającym wyznaczenie trasy na podstawie bieżącej sytuacji jak panuje na drodze oraz integracji z  takimi produktami jak mapy SYGIC Profesjonal Navigatcjon, nasz system wyznaczy optymalną trasę dla dowolnej kategorii pojazdu.

W przypadku pojazdów ciężarowych, GPS Seris Konsalnet uwzględni ich tonaż, długość, ograniczenia dotyczące wagi i wysokości zestawu a także bieżącą sytuację związaną z korkami, wypadkiem lub inną nagłą sytuacją która powoduje utrudnienia w ruchu.

Możliwe jest również automatyczne przesłanie zoptymalizowanej trasy zaakceptowanej prze spedytora do komunikatora i nawigacji kierowcy, co pozwala uniknąć straty czasu i generowania niepotrzebnych kosztów związanych z wydłużeniem czasu pracy i dodatkowych nieplanowanych kilometrów.

Jeśli dążysz do maksymalnego wykorzystania potencjału Twoich pracowników i pojazdów na trasie, postaw na profesjonalne zarządzanie swoją flotą samochodową. Jego podstawą jest nowoczesny monitoring GPS pojazdów od Seris Konsalnet. Jest to innowacyjne rozwiązanie, przy pomocy którego optymalizacja tras transportowych jest nie tylko możliwa, ale i prosta. Dzięki niej znacząco obniżysz koszty eksploatacji pojazdów, a jednocześnie zwiększysz efektywność podejmowanych działań. Z monitoringiem GPS Seris Konsalnet optymalizacja tras przejazdowych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek!

 

Przemyślana logistyka w transporcie to podstawa

Zastanawiasz się, jak wyznaczyć trasy i korytarze przejazdów, aby pracownik mógł wykonać powierzone mu zadania transportowe komfortowo i spokojnie, a jednocześnie przynieść dodatkową korzyść  firmie? Nasz system monitoringu floty GPS przychodzi z pomocą również w tym obszarze: 

  • analizuje raporty przebytych tras, historię przebiegów oraz dane zawarte w systemie mapowym (podpowiadając jednocześnie, w jaki sposób najszybciej i najefektywniej dotrzeć do celu zarówno teraz, tj. w czasie rzeczywistym, jak i w przyszłości);
  • usprawnia i przyspiesza proces planowania tras przejazdów (czyniąc go przejrzystym i zapewniając łatwość wyznaczania zadań i celów);
  • pomaga uwzględnić w planowaniu czas postojów w poszczególnych punktach, godziny dostaw u danego kontrahenta czy inne istotne dla specyfiki Twoich działań czynniki;
  • pozwala modyfikować zaplanowane zadania dynamicznie – również na bieżąco podczas dnia pracy, gdy pojawią się nieprzewidziane okoliczności (np. konieczność serwisowania pojazdu bądź dodatkowe zlecenia);
  • umożliwia zarówno planowanie zadań, jak i nadzór nad tym, w jakim stopniu plan został zrealizowany.

 

Monitoring floty GPS od Seris Konsalnet jest kompleksowym narzędziem, dzięki któremu zarządzanie flotą pojazdów jest prostsze, niż myślisz. Sięgnij po nie, by:

  • znacząco obniżyć koszty transportu i eksploatacji pojazdów  nawet o 30%
  • efektywniej wykorzystać czas pracy z korzyścią dla siebie i swoich pracowników,
  • podnieść jakość świadczonych przez Twoją firmę usług – optymalizacja tras przejazdu pozwoli skrócić czas dotarcia do klientów,
  • zwiększyć przychody swojego przedsiębiorstwa.

GPS Seris Konsalnet oferuje Ci innowacyjny system monitorowania GPS, który łączy niezawodne urządzenia nadzorujące z zaawansowanym, a jednocześnie prostym i intuicyjnym w obsłudze, oprogramowaniem.

Optymalizuj strefy przejazdów za pomocą komputera (z systemem Windows), a także urządzeń mobilnych (z systemem Android i iOS) łatwiej niż kiedykolwiek. Poznaj bliżej nasze rozwiązania – skontaktuj się z nami już teraz telefonicznie lub za pomocą fomularza na stronie.

wróć