Konsalnet.pl

Ochrona pojazdów przed kradzieżą

Flota pojazdów to dla wielu firm najcenniejsza część majątku. Istotna jest zarówno fizyczna wartość samochodów czy maszyn, jak i ich udział w generowaniu przychodów dla biznesu. Z tego właśnie powodu kompleksowa ochrona pojazdów jest tak ważna, ryzyko ich kradzieży musi być bowiem jak najniższe.

Zabezpieczenie auta przed kradzieżą jest znacznie bardziej efektywne, jeśli zostanie ono wyposażone w profesjonalny system lokalizacji GPS samochodów, oferowany przez Seris Konsalnet. Jest to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy oczekują niezawodnych rozwiązań.

Seris Konsalnet jest ekspertem w swojej branży, który od ponad 25 lat oferuje profesjonalne usługi z obszaru ochrony mienia. To właśnie dlatego usługi lokalizacji pojazdów łączą się u nas z profesjonalnym wsparciem na terenie całego kraju. Dzięki temu ochrona pojazdów z systemem monitorowania GPS, który oferujemy, nie zawiedzie twojego zaufania.

 

Bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę

Lokalizacja GPS samochodów osobowych, transportowych i specjalistycznych zapewnia nieustanną ochronę przed kradzieżą. Celem naszych rozwiązań jest nie tylko lokalizacja ukradzionego samochodu, w ten sam sposób możesz zabezpieczyć również motocykle oraz maszyny (rolnicze, budowlane itp.). Innowacyjna technologia namierzania samochodu połączona z profesjonalną Stacją Monitorowania Alarmów – największym i najbardziej nowoczesnym centrum tego typu w kraju – to gwarancja, że ochrona auta przed kradzieżą trwa nieprzerwanie. Gdy jednak dojdzie do alarmującego zdarzenia, grupa interwencyjna Seris Konsalnet w krótkim czasie znajdzie się na miejscu.

 

Ochroń swoją flotę przed kradzieżą skuteczniej niż kiedykolwiek

 

Seris Konsalnet oferuje kompletny system zabezpieczeń, indywidualnie dopasowany do twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć prywatne auto, czy interesuje cię zarządzanie flotą pojazdów.

Nasz monitoring GPS pojazdów i maszyn:

  • pozwoli sprawnie namierzyć obiekt, jeśli dojdzie do jego kradzieży – lokalizacja samochodu odbywa się zarówno przy wykorzystaniu technologii GPS, jak i poprzez system monitoringu radiowego (z niezależnym zasilaniem), co sprawia, że sprawca czynu nie będzie w stanie zagłuszyć sygnału, np. poprzez umieszczenie pojazdu w kontenerze, na podziemnym parkingu czy w innym trudno dostępnym miejscu;
  • umożliwia automatyczną blokadę skradzionego pojazdu, chroni przed odholowaniem, a nawet może zintegrować się z immobiliserem, weryfikując obecność właściciela pojazdu.

Wybierz wersję systemu, która najlepiej sprosta twoim oczekiwaniom. Nasze rozwiązania dopasowane są zarówno do samochodów klasy średniej i premium, jak i do motocykli, pojazdów specjalnych, maszyn rolniczych, budowlanych itp. Nie będziesz już musiał obawiać się o bezpieczeństwo swojej floty. Nasz monitoring GPS oferuje znacznie więcej niż tylko ochronę pojazdów. Dzięki niemu zarządzanie flotą oraz parkiem maszynowym jest proste i wygodne. Skorzystaj również z takich funkcji, jak rejestracja, analiza i optymalizacja przebytych tras transportowych, pozwalających zaoszczędzić nawet 30% kosztów utrzymania floty w firmie.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza na stronie lub telefonicznie i zapoznaj się bliżej z ofertą naszych usług. Nasi doradcy – gotowi wyjaśnić wszystkie wątpliwości – są do Twojej dyspozycji. 

wróć

Monitoring samochodu to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie się przed kradzieżą. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób parkujących w miejscach bez miejskiego monitoringu, ale również uzupełniające zabezpieczenie dla kierowców i właścicieli flot. Monitoring pojazdów pozwala na szybką lokalizację skradzionego samochodu, niezależnie od tego gdzie zostanie ukryty.

Monitoring samochodu nie do zagłuszenia

Nasz najnowszy system monitoringu pojazdów jest oparty o radiową lokalizację (Radiowa Lokalizacja Obiektu Mobilnego), dzięki czemu zagłuszenie go jest praktycznie niemożliwe.  Lokalizacja pojazdu możliwa jest w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. System monitoringu działa również w garażach, podziemiach oraz stalowych kontenerach….

Więcej

Usługa przeznaczona do ochrony samochodów klasy średniej i premium a także maszyn.

System przewiduje ochronę przed odholowaniem, integrację z alarmem pojazdu oraz zakładanie zdalnej blokady.

Więcej

Usługa przeznaczona przede wszystkim do ochrony samochodów klasy premium.

System przewiduje ochronę przed odholowaniem, integracje z alarmem pojazdu oraz zakładanie zdalnej blokady. Dodatkowo wyposażony jest w immobiliser do automatycznej weryfikacji obecności właściciela pojazdu.

Więcej