Konsalnet.pl

Ochrona i monitoring pojazdów firmowych

Konsalnet jako lider branży ochrony posiada sieć własnych Grup Interwencyjnych oraz współpracuje z wykwalifikowanymi zespołami montażowo – serwisowymi na terenie całej Polski

Mamy bogate doświadczenie w ochronie samochodów luksusowych, motocykli i maszyn.

Stacja Monitorowania Alarmów wybudowana od nowa na początku 2015 r. jest największym i najnowocześniejszym tego rodzaju centrum w kraju. Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi klienta potwierdzone certyfikatami ISO.

Zapraszamy do kontaktu poprzez menu KONTAKT lub czat w prawym dolnym rogu strony.

wróć

Monitoring samochodu to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie się przed kradzieżą. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób parkujących w miejscach bez miejskiego monitoringu, ale również uzupełniające zabezpieczenie dla kierowców i właścicieli flot. Monitoring pojazdów pozwala na szybką lokalizację skradzionego samochodu, niezależnie od tego gdzie zostanie ukryty.

Monitoring samochodu nie do zagłuszenia

Nasz najnowszy system monitoringu pojazdów jest oparty o radiową lokalizację (Radiowa Lokalizacja Obiektu Mobilnego), dzięki czemu zagłuszenie go jest praktycznie niemożliwe.  Lokalizacja pojazdu możliwa jest w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. System monitoringu działa również w garażach, podziemiach oraz stalowych kontenerach….

Więcej

Usługa przeznaczona do ochrony samochodów klasy średniej i premium a także maszyn.

System przewiduje ochronę przed odholowaniem, integrację z alarmem pojazdu oraz zakładanie zdalnej blokady.

Więcej

Usługa przeznaczona przede wszystkim do ochrony samochodów klasy premium.

System przewiduje ochronę przed odholowaniem, integracje z alarmem pojazdu oraz zakładanie zdalnej blokady. Dodatkowo wyposażony jest w immobiliser do automatycznej weryfikacji obecności właściciela pojazdu.

Więcej