Konsalnet.pl

Ochrona i monitoring pojazdów firmowych

Monitoring GPS pojazdów: lokalizacja samochodów firmowych i więcej

Flota pojazdów to dla wielu firm najcenniejsza część ich majątku. Istotna jest zarówno fizyczna wartość samochodów czy maszyn, jak i ich udział w generowaniu przychodów dla biznesu. Z tego powodu tak ważna jest kompleksowa ochrona pojazdów – aby ryzyko ich kradzieży było bardzo niskie. 

Ochrona auta przed kradzieżą jest znacznie bardziej efektywna, jeśli jest ono wyposażone w profesjonalny monitoring GPS pojazdów. Ten oferowany przez Konsalnet to najlepszy wybór dla tych, którzy oczekują niezawodnych rozwiązań.

Konsalnet to ekspert w branży ochrony, który od ponad 20 lat oferuje profesjonalne usługi z obszaru ochrony mienia. To właśnie dlatego lokalizacja samochodów łączy się u nas w profesjonalnym wsparciem na terenie całego kraju. Dzięki temu ochrona pojazdów z systemem monitorowania GPS, który oferujemy nie zawiedzie Twojego zaufania.

Ochrona pojazdów przez 24 godziny na dobę

Monitoring GPS pojazdów Konsalnet zapewnia ochronę pojazdów każdego typu. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz zabezpieczyć na wypadek kradzieży zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, a także motocykle oraz maszyny (np. rolnicze czy budowlane). Innowacyjna technologia połączona z profesjonalną Stacją Monitorowania Alarmów – największym i najbardziej nowoczesnym centrum tego typu w kraju – to gwarancja, że ochrona auta przed kradzieżą trwa nieprzerwanie przez całą dobę. Gdy zaś dojdzie do alarmującego zdarzenia, Grupa Interwencyjna Konsalnet w krótkim czasie znajdzie się na miejscu.

Ochroń swoją flotę przed kradzieżą skuteczniej niż kiedykolwiek

Konsalnet oferuje kompletny system zabezpieczeń, który jest dopasowany do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć prywatne auto, czy interesuje Cię zarządzanie flotą pojazdów.

Nasz monitoring GPS pojazdów:

  • pozwoli sprawnie zlokalizować pojazd, gdy dojdzie do jego kradzieży – lokalizacja samochodów odbywa się zarówno przy wykorzystaniu technologii GPS, jak i radiowej (z niezależnym zasilaniem), co sprawia, że złodziej nie będzie w stanie zagłuszyć sygnału np. poprzez umieszczenie pojazdu w kontenerze, na podziemnym parkingu czy w innym trudno dostępnym miejscu,
  • umożliwia automatyczną blokadę skradzionego pojazdu, chroni przed odholowaniem, a nawet może zintegrować się z immobiliserem, weryfikując obecność właściciela pojazdu.

Wybierz wersję systemu, która najlepiej wpisuje się w oczekiwania. Nasze rozwiązania są dopasowane zarówno do samochodów klasy średniej i premium, jak też pojazdów specjalnych, maszyn rolniczych oraz budowlanych i innych. Korzystając z nich, nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojego auta.

Nasz monitoring GPS oferuje znacznie więcej niż ochronę pojazdów. Dzięki niemu zarządzanie flotą pojazdów jest proste i wygodne. Skorzystaj również z takich funkcji, jak optymalizacja tras transportowych czy rejestracja i analiza przebytych przez nie tras. 

Uzyskaj więcej informacji, kontaktując się z naszym doradcą.

wróć

Monitoring samochodu to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie się przed kradzieżą. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób parkujących w miejscach bez miejskiego monitoringu, ale również uzupełniające zabezpieczenie dla kierowców i właścicieli flot. Monitoring pojazdów pozwala na szybką lokalizację skradzionego samochodu, niezależnie od tego gdzie zostanie ukryty.

Monitoring samochodu nie do zagłuszenia

Nasz najnowszy system monitoringu pojazdów jest oparty o radiową lokalizację (Radiowa Lokalizacja Obiektu Mobilnego), dzięki czemu zagłuszenie go jest praktycznie niemożliwe.  Lokalizacja pojazdu możliwa jest w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. System monitoringu działa również w garażach, podziemiach oraz stalowych kontenerach….

Więcej

Usługa przeznaczona do ochrony samochodów klasy średniej i premium a także maszyn.

System przewiduje ochronę przed odholowaniem, integrację z alarmem pojazdu oraz zakładanie zdalnej blokady.

Więcej

Usługa przeznaczona przede wszystkim do ochrony samochodów klasy premium.

System przewiduje ochronę przed odholowaniem, integracje z alarmem pojazdu oraz zakładanie zdalnej blokady. Dodatkowo wyposażony jest w immobiliser do automatycznej weryfikacji obecności właściciela pojazdu.

Więcej