Konsalnet.pl

Mobisat Monitoring

Monitoring GPS pojazdów: ochrona samochodu przed kradzieżą

Jak pokazują statystyki policyjne, kradzież pojazdów jest nadal poważnym problemem. Jak się przed nim zabezpieczyć? Podstawa to nowoczesny system lokalizacyjny pojazdów oparty o technologię GPS. Kompleksowe zabezpieczenie tego typu zaoferuje Ci między innymi Konsalnet. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ochrony oraz bogatym zapleczem – zwiększymy bezpieczeństwo pojazdów, które należą do Ciebie, bez względu na to, w jaki sposób je użytkujesz: prywatnie czy zawodowo.

Mobisat Monitoring: efektywna lokalizacja pojazdów dla wymagających

Mobisat Monitoring to usługa stworzona z myślą o właścicielach pojazdów osobowych, a także dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych oraz maszyn (np. rolniczych czy budowlanych). Nasz system lokalizacyjny pojazdów stoi na posterunku przez 24 godziny na dobę i zapewnia błyskawiczną reakcję, gdy dojdzie do jakiegokolwiek zagrożenia. To monitoring floty GPS, na którym możesz bezwarunkowo polegać.

Nasz monitoring GPS pojazdów:

  • nadzoruje zabezpieczone pojazdy w czasie rzeczywistym i jest wyczulony na wszelkie próby kradzieży – w tym te związane z przemieszczeniem go za pomocą lawet bez uruchamiania stacyjki itp.;
  • integruje się zarówno z alarmem samochodowym, jak i czujnikiem grawitacyjnym,
  • natychmiast wysyła informację o potencjalnej próbie kradzieży do Centrum Monitoringu Konsalnet,
  • umożliwia zdalne zablokowanie pojazdu i zapewnia zabezpieczenie przed odholowaniem.

To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu ochrona samochodu przed kradzieżą jest kompletna i nie zawiedzie Cię bez względu na to, gdzie pozostawisz zaparkowane auto.

Więcej niż lokalizacja pojazdów – sprawdź, jak działa nasz system

Monitoring GPS pojazdów od Konsalnet to rozwiązanie, które znacząco podnosi bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Jak działa system?

  • Lokalizacja pojazdów działa w czasie rzeczywistym – możesz określić pozycję auta w dowolnej chwili (to istotne również w działalności biznesowej, jeśli zależy Ci na kompleksowym zarządzaniu flotą).
  • Gdy system wykryje zdarzenie, które może wskazywać na próbę kradzieży – np. przemieszczanie pojazdu bez włączonej stacyjki czy nieautoryzowaną próbę dostania się do wewnątrz – wysyła alarm do Centrum Monitoringu Konsalnet.
  • Eksperci weryfikują prawdziwość sygnału – np. poprzez kontakt z właścicielem pojazdu (tożsamość jest sprawdzana zgodnie z przyjętymi w Konsalnet standardami).
  • Gdy sygnał o potencjalnej kradzieży będzie prawdziwy, Centrum Monitoringu natychmiast podejmuje działanie – sieć własnych Grup Interwencyjnych sprawia, że pomoc dociera na miejsce w krótkim czasie. O próbie kradzieży są powiadamiane również odpowiednie służby.

Korzystając z systemu monitoringu oferowanego przez Konsalnet, masz pewność, że lokalizacja pojazdów będzie możliwa również, gdy sygnał GPS nie będzie dostępny. Nasza ochrona przed kradzieżą korzysta również z sygnału radiowego, którego nie da się zagłuszyć np. poprzez umieszczenie auta w stalowym kontenerze czy na podziemnym parkingu.

Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich pojazdów? Skontaktuj się z Konsalnet i postaw na monitoring floty GPS, który Cię nie zawiedzie.

wróć