Konsalnet.pl

Kontrola przebiegów

Precyzyjna analiza eksploatacji pojazdów – monitoring GPS pojazdów Konsalnet

Twoja firma dysponuje flotą pojazdów? To one stanowią najważniejsze narzędzie w Twojej działalności? Jeśli tak, bardzo istotne jest to, jakie koszty eksploatacji generują. Chcesz mieć pewność, że stan liczników samochodu jest zgodny z prawdą? Zależy Ci na tym, aby przejąć kontrolę nad tym, jak wygląda prywatne wykorzystanie pojazdów firmowych i czy przebiega zgodnie z regułami obowiązującymi w Twoim przedsiębiorstwie? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest profesjonalny monitoring GPS pojazdów. To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu ułatwisz sobie rozliczenie kosztów paliwa oraz wyeliminujesz wszelkie nieprawidłowości. W efekcie obniżysz koszty eksploatacji pojazdów i usprawnisz działania z obszaru car fleet management.

Przebieg pojazdów pod Twoją kontrolą

Monitoring GPS pojazdów to potężne narzędzie, które jest bardzo pomocne w zarządzaniu flotą. System oferowany przez Konsalnet uzyskuje dane dotyczące eksploatacji poszczególnych pojazdów z dwóch źródeł. Pierwszym jest magistrala CAN, drugim – moduł GPS. Połączenie tych informacji pozwala tworzyć szczegółowe i bardzo rzetelne raporty prezentujące jak naprawdę wygląda przebieg pojazdów firmowych.

Dzięki naszemu rozwiązaniu:

  • możesz skonfrontować stan liczników samochodu z realnym przebiegiem – eliminując działania niezgodne ze standardami obowiązującymi w Twojej firmie oraz przepisami prawa,
  • rozliczenie kosztów paliwa oraz innych związanych z obsługą tras będzie łatwiejsze – dane są zbierane automatyczne i dostępne dla Ciebie w wygodnej formie,
  • prywatne wykorzystanie pojazdów firmowych nigdy już nie odbędzie się bez Twojej wiedzy – możesz ustalić swoje własne parametry kontroli, np. wskazując godziny monitoringu przebiegu pojazdu, wyznaczając strefy „zakazane” czy też wyznaczając wzorcowe trasy przejazdów,
  • zyskasz dostęp do zbiorowych danych, które sprawią, że analiza eksploatacji pojazdów będzie dla Ciebie łatwiejsza, a informacje o ich przebiegu i zużyciu – pełniejsze.

Analiza eksploatacji pojazdów łatwiejsza niż myślisz

Monitoring GPS pojazdów od Konsalnet łączy zaawansowane technologie z intuicyjnym oprogramowaniem. Dzięki niemu możesz z łatwością uzyskać dostęp do danych, które Cię interesują.

  • Dane dotyczące przebiegów pojazdów są dostępne zarówno w aplikacji obsługiwanej za pomocą komputera, jak i tej instalowanej na urządzeniach mobilnych – teraz możesz na bieżąco sprawdzać służbowe oraz prywatne wykorzystanie pojazdów w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś.
  • Oprogramowanie współpracuje z każdą wersją naszego systemu monitorowania pojazdów.
  • System generuje raporty za wskazany przez Ciebie okres – np. dzienne, tygodniowe czy miesięczne – pozwalając analizować eksploatację pojazdów i podejmować świadome decyzje związane z jej optymalizacją.
  • Dane, które prezentuje monitoring GPS pozwalają również na indywidualną ocenę kierowców, a także wyznaczenie stref i tras przejazdów czy też łatwe oddzielenie rejestracji służbowego i prywatnego wykorzystania aut firmowych.

Poznaj nasz system monitoringu bliżej i przekonaj się, że kontrola przebiegów może przebiegać niemal automatycznie. Skontaktuj się z doradcą Konsalnet i zobacz, ile możesz zaoszczędzić, stawiając na nowoczesne zarządzanie flotą!

wróć