Konsalnet.pl

Kartoteki pojazdów

Zarządzanie flotą pojazdów to zadanie, które wymaga koordynacji wielu procesów. Aby firmowe samochody i maszyny pracowały efektywnie, musisz mieć kontrolę nie tylko nad tym, jak wygląda ich bieżąca eksploatacja czy pokonana trasa. Istotna jest również rzetelnie prowadzona kartoteka pojazdu. Dzięki niej nie zapomnisz o terminie kolejnego przeglądu technicznego lub wymianie oleju. Monitoring GPS pojazdów oferowany przez Seris Konsalnet wyposażony jest w automatyczny system przypomnień. Cykliczna kontrola pojazdów czy przegląd techniczny? Masz pewność, że system przypomni ci o nich z odpowiednim wyprzedzeniem. Sam zauważysz, że analiza eksploatacji floty nigdy nie była tak prosta!

 

System lokalizacji pojazdów z elektronicznym terminarzem

System monitoringu pojazdów Seris Konsalnet to kompleksowe rozwiązanie, które łączy ze sobą funkcje, takie jak: 

  • ochrona pojazdów przed kradzieżą;
  • analiza eksploatacji pojazdów – w tym analiza przebiegów, zużycia paliwa, jakości pracy kierowców, wykorzystania auta do celów prywatnych itp.; pozwalająca obniżyć koszty utrzymania floty pojazdów w firmie nawet o 30%
  • planowanie pracy bieżącej i tej związanej z cyklicznymi obowiązkami, jak choćby okresowy przegląd techniczny pojazdu.

Każda elektroniczna kartoteka pojazdu, którym zarządzasz w ramach naszego systemu Car Fleet Management, sprawi, że żaden termin wykonania przeglądu bądź kontroli nie umknie twojej uwadze w natłoku zdarzeń. System:

  • na bieżąco analizuje stan pojazdu i poziom jego eksploatacji – powiadomi więc, gdy konieczny będzie np. przegląd związany z przejechaniem określonej liczby kilometrów;
  • pozwala zapisać dane dotyczące terminów wykonania kolejnego przeglądu czy odnowienia ubezpieczenia;
  • z odpowiednim wyprzedzeniem wysyła powiadomienia o konieczności podjęcia działania – taka cykliczna kontrola pojazdów, która działa automatycznie, podnosi jakość serwisu samochodów firmowych, a co za tym idzie – przedłuża ich żywotność i zwiększa komfort użytkowania na co dzień.

Nie zapomnisz o żadnej ważnej dacie

Prowadzenie elektronicznej kartoteki pojazdów jest nie tylko udogodnieniem w zarządzaniu, ale również wymogiem, związanym z gromadzeniem dokumentacji firmowej. Jeżeli zależy ci na tym, aby kartoteki przyjęły wygodną postać cyfrową – wykorzystaj tę funkcję systemu monitoringu GPS od Seris Konsalnet.

Nasz system lokalizacji pojazdów:

  • łączy zaawansowane technologie (zgodne z normami UE) z intuicyjną obsługą;
  • pozwala na przeglądanie kartotek pojazdów oraz innych danych związanych z ich eksploatacją za pośrednictwem komputerów i urządzeń mobilnych – wystarczy pobrać odpowiednią aplikację z naszej strony (zakładka „Pomoc techniczna”);
  • integruje wiele funkcji, dając ci szansę na kompleksową opiekę nad flotą pojazdów.

 

Poznaj bliżej możliwości, jakie daje monitoring GPS pojazdów od Seris Konsalnet. Zwiększ bezpieczeństwo swoich samochodów firmowych, obniż koszty  ich eksploatacji nawet o 30% i podnoś dzięki nam efektywność  swojej pracy każdego dnia!

Poznaj bliżej możliwości, jakie daje monitoring GPS pojazdów od Seris Konsalnet. Zwiększ bezpieczeństwo swoich samochodów firmowych, obniż koszty  ich eksploatacji nawet o 30% i podnoś dzięki nam efektywność  swojej pracy każdego dnia!

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych usług monitoringu GPS. Szczegółowe informacje uzyskasz, kontaktując się za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na pytania i pomożemy skompletować system monitoringu GPS na miarę Twoich oczekiwań i specyficznych potrzeb Twojej firmy.

wróć