Konsalnet.pl

Kartoteki pojazdów

Monitoring GPS pojazdów: funkcja kartoteki

Zarządzanie flotą pojazdów to zadanie, które wymaga koordynacji wielu procesów. Aby firmowe samochody i maszyny pracowały niezawodnie, musisz mieć kontrolę nie tylko nad tym, jak wygląda ich bieżąca eksploatacja, przemierzone trasy i tym podobne. Istotne jest również rzetelne prowadzenie kartotek pojazdów. To dzięki nim nie zapomnisz o terminie kolejnego przeglądu technicznego, wymiany oleju czy kontroli. Zapomnij o ich tworzeniu ręcznie. Monitoring GPS pojazdów oferowany przez Konsalnet jest wyposażony w automatyczny system przypomnień. Cykliczna kontrola pojazdów czy przegląd techniczny? Masz pewność, że system lokalizacji pojazdów przypomni Ci o nich z odpowiednim wyprzedzeniem. Analiza eksploatacji floty nigdy nie była tak prosta!

System lokalizacji pojazdów z elektronicznym terminarzem

System monitoringu pojazdów Konsalnet to kompleksowe rozwiązanie, które łączy ze sobą funkcje takie jak: 

  • ochrona pojazdów przed kradzieżą,
  • analiza eksploatacji pojazdów – w tym analiza przebiegów, zużycia paliwa, jakości pracy kierowców, wykorzystania auta do celów prywatnych itp.,
  • planowanie pracy –bieżącej i tej związanej z cyklicznymi obowiązkami, np. takimi jak okresowy przegląd techniczny pojazdu.

Elektroniczna kartoteka każdego z aut, którym zarządzasz w ramach naszego systemu car fleet management, sprawi, że żaden termin wykonania przeglądu czy kontroli nie umknie Twojej uwadze w natłoku zdarzeń. System:

  • na bieżąco analizuje stan pojazdu i poziom jego eksploatacji – powiadomi więc np. gdy konieczny będzie przegląd związany z przejechaniem określonej ilości kilometrów,
  • pozwala zapisać dane dotyczące terminów wykonania kolejnego przeglądu czy odnowienia ubezpieczenia,
  • wysyła powiadomienia o konieczności podjęcia działania z odpowiednim wyprzedzeniem – taka cykliczna kontrola pojazdów, która działa automatycznie, podnosi jakość serwisu samochodów firmowych, a co za tym idzie – przedłuża ich żywotność i zwiększa komfort użytkowania na co dzień.

Nie zapomnisz o żadnej ważnej dacie

Prowadzenie kartoteki pojazdów jest nie tylko udogodnieniem w zarządzaniu, ale również wymogiem związanym z gromadzeniem dokumentacji firmowej. Jeżeli zależy Ci na tym, aby kartoteki przyjęły wygodną postać cyfrową – wykorzystaj tę funkcję systemu monitoringu GPS od Konsalnet.

Nasz system lokalizacji pojazdów:

  • łączy zaawansowane technologie zgodne z normami UE z intuicyjną obsługą,
  • pozwala na przeglądanie kartotek pojazdów oraz innych danych związanych z ich eksploatacją za pośrednictwem tradycyjnych komputerów, jak i urządzeń mobilnych – wystarczy pobrać odpowiednią aplikację z naszej strony (zakładka „POMOC TECHNICZNA”),
  • integruje wiele funkcji, dając Ci szansę na kompleksową opiekę nad flotą pojazdów.

Poznaj bliżej możliwości, jakie daje monitoring GPS pojazdów od Konsalnet. Zwiększ bezpieczeństwo swoich samochodów firmowych, zatroszcz się o optymalizację ich eksploatacji i podnoś jakość swojej pracy każdego dnia!

wróć