Konsalnet.pl

Integracja danych

Integracja danych: połącz system monitorowania pojazdów z Twoim oprogramowaniem firmowym

W XXI wieku podejmowanie działań biznesowych jest niemal niemożliwe bez odpowiedniego wsparcia informatycznego. Profesjonalne oprogramowanie firmowe rejestruje pracę Twojego przedsiębiorstwa. Jest niezbędne m.in. przy rozliczeniach księgowych, zarządzaniu magazynem, obsłudze klientów, a także w obszarze zarządzania flotą pojazdów. Największym problemem jest sytuacja, gdy korzystasz z kilku typów oprogramowania i nie masz możliwości wymiany informacji pomiędzy aplikacjami. 

Rozumiemy, jak ważna jest integracja danych biznesowych. Dlatego monitoring GPS pojazdów oferowany przez Konsalnet jest w pełni kompatybilny z dowolnym oprogramowaniem wykorzystywanym w Twojej firmie. System wymiany danych działa sprawnie w obie strony. Zarówno, gdy chcesz wprowadzić informacje do systemu zarządzania flotą, jak i wykorzystać dane zgromadzone przez monitoring GPS np. do zaksięgowania kosztów paliwa. Dzięki temu zarządzanie flotą pojazdów stanie się integralną częścią Twojego systemu informatycznego, a żadna ważna informacja nie umknie Twojej uwadze.

Lokalizacja pojazdów i więcej – nasz system wymiany danych Cię nie zawiedzie

Integracja danych z oprogramowania firmowego to konieczność, jeżeli chcesz przejąć pełną kontrolę nad działaniem Twojego biznesu. Każdy jego aspekt jest równie ważny, by sprawnie i poprawnie rozliczać się, nadzorować i optymalizować wydatki firmy czy też podnieść jakość obsługi Klientów.

Nasz monitoring GPS sprawi, że logistyka pojazdów osobowych będzie efektywna. Dane dostarczane przez nasz system są kompatybilne m.in. z systemami:

  • PasCom Flota II,
  • TimoCom,
  • Trans.eu.

Zwiększenie elastyczności systemu monitorowania pojazdów, który oferujemy:

  • gwarantuje płynny i niezakłócony przepływ danych poprzez różnorodne aplikacje,
  • możliwość importowania i eksportowania danych – import przydaje się np. gdy chcesz umieścić w systemie monitorowania GPS dane teleadresowe siedzib kontrahentów, eksport – do rozliczeń księgowych i kadrowych,
  • zapewnia jeszcze wyższy poziom automatyzacji Twoich działań, a co za tym idzie – pozwala Ci skoncentrować się na sednie pracy, a nie na dokumentacji czy weryfikacji danych.

Jeżeli masz wątpliwości, czy nasz monitoring GPS pojazdów będzie kompatybilny z wykorzystywanym aktualnie oprogramowaniem firmowym, skontaktuj się z doradcami Konsalnet.

Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz służą pomocą w kompletowaniu i integrowaniu rozwiązań IT dedykowanych branży, w której działasz.

Pamiętaj, że z systemem Konsalnet zarządzanie flotą pojazdów przechodzi w erę cyfrową, a Ty możesz przejąć pełną kontrolę nad tym, jak wygląda logistyka pojazdów transportowych od A do Z. 

Zainteresowany? Wypełnij formularz kontaktowy, skorzystaj z funkcji czat lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji!

wróć