Konsalnet.pl

Dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe

Dodatkowe zabezpieczenia antykradzieżowe: monitoring GPS Konsalnet

Jedną z podstawowych funkcji, jakie oferuje system monitorowania pojazdów dostarczany przez Konsalnet, jest zabezpieczenie aut przed ewentualną kradzieżą. Statystyki policyjne pokazują jasno: kradzieże samochodów nadal są poważnym zagrożeniem – zwłaszcza, gdy pozostawiasz swój pojazd na niestrzeżonym parkingu. Ryzyko związane jest również z maszynami budowlanymi oraz rolniczymi. To sprzęt, który nierzadko jest niezwykle kosztowny, a jego utrata uniemożliwia wykonanie pilnej pracy. Niezależnie od tego, jakie ubezpieczenie swojego pojazdu posiadasz, zainwestuj w profesjonalne zabezpieczenia antykradzieżowe. Taką funkcję oferuje profesjonalny monitoring GPS pojazdów Konsalnet. Mobisat Monitoring to gwarancja szybkiej reakcji na każdą próbę kradzieży.

Ochrona pojazdów przed kradzieżą – ważna również w przypadku maszyn

Maszyny budowlane czy rolnicze najczęściej nie są wyposażone w fabryczne zabezpieczenie przed kradzieżą. Właśnie dlatego często znajdują się „na celowniku” złodzieja, np. gdy pozostawisz je na placu budowy czy wypożyczysz. Ryzyko zniwelujesz, stawiając na nasz system monitorowania pojazdów z opcją Mobisat Monitoring. 

Mobisat Monitoring to funkcja przeznaczona przede wszystkim do samochodów klasy średniej oraz premium, a także specjalistycznych maszyn. Ochrona w jej zakresie jest zapewniona dzięki precyzyjnej technologii GPS – lokalizacja pojazdów odbywa się w czasie rzeczywistym, a ich pozycję możesz śledzić m.in. za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony udostępnianej przez Konsalnet.

Zabezpieczenia antykradzieżowe dostępne w ramach usługi:

  • zapewniają monitoring GPS pojazdów w trakcie pracy oraz postojów,
  • wysyłają powiadomienia do Centrali Monitorowania w przypadku wykrycia próby kradzieży (w tym chęci holowania maszyny) 
  • weryfikują informację, np. poprzez kontakt z właścicielem lub osobą zarządzającą flotą,
  • pozwalają na podjęcie działań przez Grupę Interwencyjną, gdy zagrożenie okaże się prawdziwe.

Mobisat Monitoring to nie jedyna wersja zabezpieczeń antykradzieżowych, jakie oferuje Konsalnet. W ramach usługi monitoringu pojazdów klasy premium możesz skorzystać z usługi Active Safe. Sprawdź również, w jaki sposób działa namierzanie pojazdów przy wykorzystaniu sygnału radiowego – umożliwiająca ich lokalizację również wówczas, gdy standardowy system GPS nie wystarczy.

Konsalnet to ekspert w branży ochrony z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nasz system monitorowania pojazdów powstał, aby zapewnić Ci wiarygodne i niezawodne zabezpieczeniu, a Twojemu mieniu zagwarantować kompleksową ochronę przed kradzieżą. 

wróć