Konsalnet.pl

Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodów i innych obiektów mobilnych

Statystyki policyjne pokazują jasno: kradzieże samochodów  są niezmiennie poważnym zagrożeniem, zwłaszcza gdy pozostawiasz swój pojazd na niestrzeżonym parkingu. Ryzyko przywłaszczenia dotyczy  również innych pojazdów, jak motocykle,  maszyny budowlane czy rolnicze. Jest to sprzęt często bardzo kosztowny, a jego utrata uniemożliwia zazwyczaj wykonanie pilnych prac i poważnie dezorganizuje działalność firmy. Niezależnie od tego, jakie ubezpieczenie swojego pojazdu posiadasz, dobrze jest zainwestować w profesjonalne zabezpieczenia antykradzieżowe. Taką właśnie funkcję oferuje profesjonalny monitoring GPS pojazdów Seris Konsalnet – Mobisat Monitoring, który gwarantuje ci szybką reakcję przy każdej próbie kradzieży. 

Ochrona pojazdów (i maszyn) przed kradzieżą 

Maszyny budowlane czy rolnicze najczęściej nie są wyposażone w fabryczne zabezpieczenie przed przywłaszczeniem. Skutkuje to tym, że mogą jako pierwsze „paść ofiarą” złodziei, zwłaszcza gdy pozostawiasz je bez zabezpieczenia na placu budowy lub komuś ich użyczasz. Aby uniknąć takich sytuacji, postaw na nasz sprawdzony system monitorowania pojazdów z opcją Mobisat Monitoring.

Mobisat Monitoring to przede wszystkim zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu dla modeli klasy średniej oraz premium, ale znajduje też zastosowanie w przypadku specjalistycznych maszyn. System ten zapewnia odpowiednią ochronę dzięki precyzyjnej technologii GPS – lokalizacja pojazdów bądź maszyn odbywa się w czasie rzeczywistym, a ich pozycję możesz śledzić m.in. za pomocą specjalnej aplikacji od Seris Konsalnet na smartfony, tablety lub komputery.

 

Zabezpieczenia antykradzieżowe dostępne w ramach usługi:

  • zapewniają monitoring GPS pojazdów w trakcie pracy oraz postojów;
  • wysyłają powiadomienia do Centrali Monitorowania w przypadku wykrycia próby kradzieży (również w przypadku holowania lub usiłowania holowania maszyny);
  • weryfikują informację, np. poprzez kontakt z właścicielem lub osobą zarządzającą flotą;
  • umożliwiają zdalną blokada rozruchu
  • pozwalają na podjęcie działań przez Grupę Iinterwencyjną, gdy zagrożenie okaże się prawdziwe.

Mobisat Monitoring to nie jedyne zabezpieczenie antykradzieżowe, jakie oferuje Seris Konsalnet. W ramach monitoringu pojazdów klasy premium możesz skorzystać także ze specjalnej usługi Active Safe z funkcją immobilisera cyfrowego o zmiennych kodach, dostosowanego indywidualnie do każdego modelu pojazdu.

Sprawdź również, w jaki sposób działa namierzanie pojazdów z wykorzystaniem sygnału radiowego, umożliwiające ich lokalizację, kiedy standardowy system GPS nie wystarczy.

Seris Konsalnet to ekspert w branży ochrony z ponad 25-letnim doświadczeniem. Nasz system antykradzieżowy samochodu oraz innych pojazdów i maszyn powstał, aby zapewnić twojemu mieniu kompleksową i niezawodną ochronę przed kradzieżą.

 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszych usług. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, nasi eksperci gotowi są udzielić ci wyczerpujących odpowiedzi. Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

wróć