Konsalnet.pl

Usługi dla firm transportowych

Postaw na nowoczesne zarządzanie flotą pojazdów z monitoringiem GPS

Świat nowoczesnych technologii łączy się dziś nieodzownie z prowadzeniem biznesu. Innowacyjne urządzenia i oprogramowanie usprawniają działania i sprawiają, że możesz się skoncentrować na tym, co jest sednem oferty. Twoje przedsiębiorstwo świadczy usługi w obszarze branży transportowej? Jeśli tak, monitoring GPS pojazdów Konsalnet ułatwi Ci zarządzanie flotą od A do Z. Skorzystaj z niego nie tylko ze względów bezpieczeństwa. Oferowane funkcje pozwolą Ci również:

 • zoptymalizować koszty eksploatacji pojazdów – kontrola zużycia paliwa czy używania samochodów do celów służbowych i prywatnych nigdy nie były tak proste,
 • podnieść jakość obsługi klientów – przez optymalizację tras transportowych,
 • usprawnić zarządzanie zespołem kierowców – zarówno w aspekcie kadrowym (rozliczanie czasu pracy), jak i związanym z jakością wykonywanej przez nich pracy.

Jeden system monitorowania GPS – wiele przydatnych funkcji. Właśnie tego potrzebuje Twoja firma, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby nowoczesnego rynku i przynosić zyski.

Monitoring GPS pojazdów: optymalizuj swoje działania na każdym kroku

Nowoczesne zarządzanie flotą oznacza pełną kontrolę nad pojazdami firmowymi, w każdym aspekcie. Nasz system GPS sprawi, że będziesz mógł je monitorować w jednym miejscu, za pomocą intuicyjnego i zaawansowanego oprogramowania.

System Konsalnet oferuje m.in. funkcje takie jak:

 • kontrola zużycia paliwa – zarówno dzięki sondzie paliwowej, połączeniu z magistralą CAN pojazdów i kontroli przebiegów GPS, jak i integracji z danymi z kart paliwowych,
 • optymalizacja tras transportowych – pojazdy możesz zarówno śledzić w czasie rzeczywistym, jak i analizować ich pracę w perspektywie historycznej – to pozwoli lepiej zaplanować trasy przejazdów oraz rozdzielić pracę tak, by była bardziej wydajna,
 • planowanie pracy – optymalizacja stref przejazdu oraz wyznaczenie efektywnych tras mogą zostać połączone z przygotowaniem planów działania dla konkretnych kierowców i całego zespołu – możesz je nakreślić oraz nadzorować stan wykonania,
 • ocena stylu jazdy kierowców – dla każdego pracownika możesz utworzyć odrębny Profil Kierowcy, który pozwoli na bieżącą ocenę stylu jazdy – ranking kierowców to skuteczne narzędzie motywacyjne oraz wsparcie w procesie poprawy jakości pracy,
 • rozliczanie czasu pracy kierowców – zautomatyzowane i zgodne z wymogami prawnymi obowiązującymi na terenie UE,
 • integracja danych – monitoring GPS pojazdów od Konsalnet zapewnia możliwość wymiany informacji z dowolnym oprogramowaniem firmowym i pracuje w ramach wielu systemów, z których korzysta logistyka.

Wspólnie z naszym doradcą możesz wybrać elementy systemu oraz dodatkowe usługi, które wpisują się w Twoje potrzeby biznesowe. Dzięki temu bez względu na to, jakiego rodzaju prace transportowe wykonujesz, zyskasz potężne narzędzie, które zapewni Ci niezbędne wsparcie.

Monitoring GPS dla transportu:

 • daje możliwość obsługi systemu za pomocą wygodnych aplikacji na komputery oraz smartfony,
 • generuje raporty zgodnie z Twoimi potrzebami,
 • wysyła automatycznie powiadomienia o sytuacjach wymagających Twojej uwagi, np. zbliżającym się terminie przeglądu pojazdu,
 • pozwala Ci obniżyć koszty eksploatacji floty, a jednocześnie – podnieść jakość obsługi klientów.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat rozwiązania.

wróć

Prowadzisz działalność transportową i przewozisz towary akcyzowe – np. alkohol etylowy o mocy pow. 80%, oleje ropy naftowej, rozpuszczalniki i rozcieńczalniki, wyroby chemiczne albo paliwo biodiesel? W takim razie i Twoją firmę obejmuje nowelizacja Ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów, która wprowadza dodatkowe zabezpieczenie takich przewozów. Od 1 października 2018 roku jesteś zobowiązany do rejestracji każdego takiego przejazdu poprzez wysłanie danych geolokalizacyjnych do PUESC.
Z myślą o naszych Klientach dostosowaliśmy system monitoringu GPS do automatycznej integracji z PUESC. Sięgnij po nasze rozwiązanie, aby:

 • usprawnić proces wysyłania wymaganych ustawą danych – dzięki Konsalnet GPS zostaną one przesłane automatycznie,
 • zintegrować wiele rozwiązań w ramach jednego, spójnego systemu,
 • łatwiej zarządzać wszystkimi zadaniami związanymi z realizowanymi przewozami,
 • uniknąć ryzyka, że dane zostaną niewłaściwie zarejestrowane lub w ogóle niezarejestrowane – np. przez błąd kierowcy czy niesprawność urządzenia rejestrującego.

System monitoringu GPS Konsalnet jest zewnętrznym systemem lokalizacji zarejestrowanym w PUESC. Dlatego rejestrator wykorzystywany do monitoringu pojazdów może być wykorzystany również do przesłania danych na platformę usług elektronicznych Służby Celnej.
Kogo dotyczy obowiązek wysyłania danych do PUESC?

Puesc-info

Więcej

Udostępniamy pełną informację na temat paliwa poprzez:

 • Integrację z magistralą CAN (zużycie paliwa przez silnik),
 • Monitorowanie poziomu paliwa w zbiornikach z dokładnością nawet 1% (stosujemy sondy poziomu paliwa uznanych i sprawdzonych producentów),
 • Import danych o tankowaniach z kart paliwowych,
 • Łatwą w obróbce analizę porównawczą poziomu paliwa z danymi z kart paliwowych.

Więcej

Nasz system umożliwia zdalne pobieranie plików DDD z kart kierowcy i tachografów cyfrowych. Dzięki temu przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze.

Więcej

Optymalizacja tras odbywa się poprzez analizę raportów przebytych tras, historię przebiegów i dane zawarte w systemie mapowym.

Więcej

Możliwość rozliczania kosztów tras na podstawie przejechanego dystansu. Dane są czytane z magistrali CAN pojazdu bądź uzyskiwanie na bazie systemu GPS. Nasz system umożliwia również uzyskanie raportu „jazdy bez licznika”.

Więcej

Obsługa wszystkich popularnych formatów udostępnianych przez sieci stacji paliwowych. Dane o tankowaniach i zakupach materiałów eksploatacyjnych są rejestrowane w systemie i porównywane w sposób automatyczny z danymi zarejestrowanymi przez system GPS, sondy paliwa itd.

Więcej

Planowanie zadań poprzez monitoring pojazdów Konsalnet GPS System jest szybkie i łatwe.

Umożliwiamy import listy punktów — stref i obszarów ze źródeł zewnętrznych. Kontrola realizacji zadań handlowców, serwisantów i innych pracowników firmy polega na analizie porównawczej zaplanowanych punktów z danymi zebranymi przez system lokalizacji pojazdów GPS.

Więcej

Monitoring pojazdów Konsalnet GPS System, umożliwia integrację systemu GPS z dowolnym oprogramowaniem Klienta.

Więcej

System monitorowania pojazdów GPS, oferuje indywidualną ocenę stylu jazdy dla każdego kierowcy — tzw. Profil Kierowcy (monitoring pojazdów GPS ranking). 

Dane wyświetlane są w formie graficznego podsumowania na wykresach wraz z oceną w skali szkolnej. Analizujemy wiele parametrów takich jak:

 • Prędkości poruszania się pojazdów,
 • Typy dróg (miasto, autostrady, drogi krajowe itp.)
 • Przekroczenia prędkości,
 • Ilości hamowań i przyspieszeń z czujnika,
 • Obroty silnika.

Więcej

Kontroluj prawidłowość wykonywania zadań i użytkowania pojazdów, na podstawie zdefiniowanych stref i korytarzy przejazdu.

Monitoring pojazdów Konsalnet GPS automatycznie powiadomi wybranych Użytkowników, o każdym wjeździe lub wyjeździe z obszaru określonego w systemie.

Więcej

Korzystaj z raportów i funkcji oprogramowania, jakie stwarza nasz lokalizator pojazdu — w wygodny sposób zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Oprogramowanie — system lokalizacji pojazdów, występuje w wersji stacjonarnej oraz mobilnej na smartfona (działającej na systemie Android, Windows, iOS).

Więcej