Konsalnet.pl

Monitoring GPS maszyn budowlanych i rolniczych

Ciężki sprzęt, do którego zaliczają się mi.in. maszyny rolnicze i budowlane, wymaga – podobnie jak samochody osobowe i transportowe  – równie niezawodnych zabezpieczeń. Koszt zakupu takich maszyn może nierzadko przewyższyć wydatki na standardowe pojazdy, a kradzież – narazić Twoją firmę na poważne straty finansowe (związane choćby z przestojem w wykonywanych pracach). Nie warto więc ryzykować. Należy wzmocnić ochronę swojej floty, dzięki monitoringowi GPS maszyn budowlanych i rolniczych, oferowanemu przez Seris Konsalnet. 

 

Zyskasz innowacyjne rozwiązanie monitoringu GPS dedykowane właścicielom urządzeń oraz pojazdów zarówno budowlanych, jak i rolniczych, które:

 • zapewnią niezawodne zabezpieczenia antykradzieżowe – przede wszystkim w ramach usługi Mobisat Monitoring;
 • zagwarantują jeszcze lepsze zarządzanie flotą maszyn, pozwalając zoptymalizować i obniżyć koszty ich eksploatacji;
 • wspomogą rozliczenie czasu pracy operatorów;
 • pozwolą przejąć kontrolę nad sposobem eksploatacji urządzeń, pomagając wyeliminować wszelkie nieprawidłowości i nadużycia.

 

Jest to wyjątkowe i kompleksowe rozwiązanie w zakresie monitoringu maszyn budowlanych i rolniczych, dzięki któremu twoje urządzenia wraz z pojazdami będą całkowicie bezpieczne, a koszt ich użytkowania zostanie  obniżony nawet o 30%.

 

Ochrona i monitoring parku maszynowego od A do Z

Seris Konsalnet może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w branży ochrony mienia i pozycją lidera rynku security w Polsce. Właśnie dlatego oferowany przez nas monitoring GPS pojazdów i maszyn rolniczych oraz budowlanych łączy funkcje związane z zarządzaniem flotą, a także profesjonalne zabezpieczenia antykradzieżowe. Wyrafinowana i nowoczesna technologia współdziała z intuicyjnym oprogramowaniem na komputery i smartfony. Za jego pomocą możesz w każdej chwili sprawdzić status swoich maszyn i podejmować decyzje co do ich optymalnego wykorzystania.

 

Monitoring maszyn budowlanych i rolniczych Seris Konsalnet:

 • pozwala na profesjonalną kontrolę czasu pracy i realizacji zadań – funkcje takie, jak identyfikacja kierowców oraz integracja z oprogramowaniem firmowym, automatyzują procesy kadrowe i ułatwiają nadzór nad działaniami pracowników;
 • oferuje precyzyjny pomiar zużycia paliwa – zarówno na podstawie danych z sondy paliwowej i monitoringu GPS, jak i tych z kart paliwowych,
 • umożliwia podłączenie do czujników maszyny – wzmacniając zabezpieczenia antykradzieżowe oraz kontrolę nad sposobem wykorzystania urządzeń i faktycznym czasem ich pracy;
 • zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą – monitoring GPS maszyn budowlanych i rolniczych jest zintegrowany z naszym Centrum Monitoringu, które – w razie próby kradzieży  – podejmie natychmiastowe działania;
 • gwarantuje łatwe zarządzanie parkiem maszynowym i pojazdami – dostęp do aktualizowanych w czasie rzeczywistym danych uzyskasz za pomocą smartfona, tabletu, a także komputera.

 

Ochrona maszyn budowlanych i rolniczych oraz zarządzanie ich flotą dzięki Seris Konsalnet stają się niezwykle łatwe. Zainwestuj w nasz monitoring GPS maszyn budowlanych i rolniczych i przekonaj się, jak wiele na tym zyskasz. Możesz liczyć na znaczące oszczędności – nawet 30% kosztów użytkowania floty oraz na podniesienie efektywności pracy Twojej firmy.

Skontaktuj się z doradcami Seris Konsalnet, aby dopasować parametry naszego systemu monitoringu GPS do własnych potrzeb.

wróć

Rozliczaj realny czas pracy z podziałem na operatorów.

Więcej

Udostępniamy pełną informację na temat paliwa poprzez:

 • Integrację z magistralą CAN (zużycie paliwa przez silnik),
 • Monitorowanie poziomu paliwa w zbiornikach z dokładnością nawet 1% (stosujemy sondy poziomu paliwa uznanych i sprawdzonych producentów),
 • Import danych o tankowaniach z kart paliwowych,
 • Łatwą w obróbce analizę porównawczą poziomu paliwa z danymi z kart paliwowych.

Więcej

Sprawdzaj ile czasu faktycznie pracowała maszyna na podstawie informacji z magistrali CAN i czujników maszyny.

Więcej

Zabezpiecz swoją maszynę systemem Mobisat Monitoring.

Dowiedz się więcej w dziale ochrona pojazdów.

Więcej

Korzystaj z raportów i funkcji oprogramowania w wygodny sposób zawsze kiedy tego potrzebujesz.
Nasze oprogramowanie występuje w wersji stacjonarnej oraz mobilnej na smartfona (działającej na systemie Android, Windows, iOS).

Naszym Klientom oferujemy:

 • instalację systemu na dowolnej ilości stanowisk komputerowych,
 • przeprowadzenie nieodpłatnego wdrożenia i szkolenia z zakresu obsługi systemu.
Więcej