Konsalnet.pl

Monitoring floty pojazdów – GPS dla flot

Monitoring floty GPS – praktyczne rozwiązania dla Twojego biznesu

Seris Konsalnet, jako firma działająca w branży security, dysponuje własną flotą niemal 700 pojazdów. Zarządzanie tak dużą liczbą samochodów to spore wyzwanie, które dla nas jest codziennością. Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów w zakresie obsługi i monitoringu flot. Z myślą o nich nasi wyspecjalizowani eksperci stworzyli system monitorowania GPS  doskonale dopasowany do realnych oczekiwań.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma dysponuje niewielką, czy ogromną liczbą pojazdów – nasz monitoring floty GPS pomoże stawiać właściwe kroki na drodze do rozwoju Twojego biznesu.

 

Monitoring floty pojazdów GPS od Seris Konsalnet jest rozwiązaniem, które:

 • zwiększa ochronę twoich pojazdów, zabezpieczając je skutecznie na wypadek kradzieży;
 • gromadzi dane, dzięki którym możesz usprawniać procesy logistyczne, optymalizując m.in. trasy przejazdów i usprawniając planowanie pracy;
 • upraszcza proces rozliczenia kosztów eksploatacji pojazdów – wygodne rozliczenie zużycia paliwa sprawi, że zyskasz pełną świadomość, jak duże wydatki ponosisz na samochody służbowe;
 • zapewnia pełen nadzór nad sposobem wykorzystania pojazdów należących do floty – również do celów prywatnych pracowników – nie martw się możliwymi nadużyciami i ustalaj jasne reguły gry.
 • umożliwia ograniczenie kosztów utrzymania floty pojazdów w firmie nawet o 30% 

 

Funkcje, które są dostępne w systemie Seris Konsalnet, to m.in.:

 • kompleksowa kontrola przebiegów – wyeliminujesz dzięki niej np. „jazdę bez licznika”, a także będziesz mógł śledzić nie tylko historię tras każdego firmowego pojazdu, ale też obserwować je na bieżąco;
 • rozliczenie wykorzystania pojazdów do celów służbowych i prywatnych – zapewniające łatwe i selektywne rejestrowanie tych działań;
 • możliwość wyznaczenia stref i korytarzy przejazdu – optymalizacja stref przejazdu pozwoli ci skutecznie zaplanować obsługę klientów, tak aby nie pominąć żadnego obszaru i obniżyć koszty pracy;
 • planowanie pracy – będziesz mógł z łatwością wyznaczać zadania transportowe i logistyczne oraz nadzorować stan ich wykonywania przez pracowników;
 • ocena stylu jazdy – dzięki możliwości utworzenia indywidualnego Profilu Kierowcy dla każdego pracownika otrzymasz informacje o tym, jaki jest jego styl jazdy oraz jak poprawić ewentualne błędy w  technice kierowania;
 • rozliczenie zużycia paliwa – zarówno na podstawie sondy paliwowej oraz monitoringu GPS, jak i dzięki integracji z kartami paliwowymi;
 • integracja z oprogramowaniem firmowym, która umożliwia  płynną i komfortową wymianę danych;
 • prowadzenie kartotek pojazdów – system automatycznie przypomni ci m.in. o terminie kolejnego przeglądu oraz innych ważnych datach, np. kończącego się ubezpieczenia samochodu

 

System monitorowania floty GPS oferowany przez Seris Konsalnet jest dostosowany zarówno do wsparcia pojazdów standardowych – np. flot dostawczych czy osobowych, używanych przez przedstawicieli handlowych, jak i specjalnych środków transportu. Oferujemy bowiem dodatkowe rozwiązania, dzięki którym możliwa jest kontrola pojazdów uprzywilejowanych – w tym karetek i ambulansów, a także specjalistycznych, takich jak np. betonowozy.

 

Postaw więc na najlepsze rozwiązania na rynku i ciesz się oszczędnościami nawet 30% kosztów eksploatacji pojazdów firmowych, wygodną obsługą naszego systemu monitoringu floty, precyzją jego działania oraz wielofunkcyjnością.

Skontaktuj się z ekspertami Seris Konsalnet GPS za pośrednictwem formularza na stronie lub telefonicznie.

wróć

Możliwość rozliczania kosztów tras na podstawie przejechanego dystansu. Dane są czytane z magistrali CAN pojazdu bądź uzyskiwanie na bazie systemu GPS. Nasz system umożliwia również uzyskanie raportu „jazdy bez licznika”.

Więcej

Analizuj realizację zadań handlowców i innych pracowników firmy na podstawie historii tras, aktualnej pozycji i odwiedzin wcześniej zaimportowanych punktów. Optymalizuj procesy związane z usługami twojej firmy.

Więcej

Konsalnet GPS system monitorowania pojazdów umożliwia rozróżnianie typu jazdy na podstawie różnych parametrów ustalonych z Klientem.

Rozróżniaj i ograniczaj jazdy prywatne dzięki systemowi raportów ze zdefiniowanym czasem użytkowania służbowego lub deklaracjom kierowców, przy pomocy przełącznika trybu jazdy.

Więcej

Obsługa wszystkich popularnych formatów udostępnianych przez sieci stacji paliwowych. Dane o tankowaniach i zakupach materiałów eksploatacyjnych są rejestrowane w systemie i porównywane w sposób automatyczny z danymi zarejestrowanymi przez system GPS, sondy paliwa itd.

Więcej

Planowanie zadań poprzez monitoring pojazdów Konsalnet GPS System jest szybkie i łatwe.

Umożliwiamy import listy punktów — stref i obszarów ze źródeł zewnętrznych. Kontrola realizacji zadań handlowców, serwisantów i innych pracowników firmy polega na analizie porównawczej zaplanowanych punktów z danymi zebranymi przez system lokalizacji pojazdów GPS.

Więcej

Monitoring pojazdów Konsalnet GPS System, umożliwia integrację systemu GPS z dowolnym oprogramowaniem Klienta.

Więcej

System monitorowania pojazdów GPS, oferuje indywidualną ocenę stylu jazdy dla każdego kierowcy — tzw. Profil Kierowcy (monitoring pojazdów GPS ranking). 

Dane wyświetlane są w formie graficznego podsumowania na wykresach wraz z oceną w skali szkolnej. Analizujemy wiele parametrów takich jak:

 • Prędkości poruszania się pojazdów,
 • Typ dróg (miasto, autostrady, drogi krajowe itp.)
 • Przekroczenia prędkości,
 • Ilość hamowań i przyspieszeń z czujnika,
 • Obroty silnika.

Więcej

Kontroluj prawidłowość wykonywania zadań i użytkowania pojazdów, na podstawie zdefiniowanych stref i korytarzy przejazdu.

Monitoring pojazdów Konsalnet GPS automatycznie powiadomi wybranych Użytkowników, o każdym wjeździe lub wyjeździe z obszaru określonego w systemie.

Więcej

Udostępniamy pełną informację na temat paliwa poprzez:

 • Integrację z magistralą CAN (zużycie paliwa przez silnik),
 • Monitorowanie poziomu paliwa w zbiornikach z dokładnością nawet 1% (stosujemy sondy poziomu paliwa uznanych i sprawdzonych producentów),
 • Import danych o tankowaniach z kart paliwowych,
 • Łatwą w obróbce analizę porównawczą poziomu paliwa z danymi z kart paliwowych.

Więcej

Nie musisz już pamiętać o terminach wykonania przeglądów, serwisów i kontroli — automatycznie przypomni o tym system lokalizacji pojazdów.

Dzięki funkcji kartoteki pojazdu (elektroniczny terminarz), wszystkie niezbędne informacje będą dostępne w jednym miejscu.

Więcej

Korzystaj z raportów i funkcji oprogramowania, jakie stwarza nasz lokalizator pojazdu — w wygodny sposób zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Oprogramowanie — system lokalizacji pojazdów, występuje w wersji stacjonarnej oraz mobilnej na smartfona (działającej na systemie Android, Windows, iOS).

 

Więcej