Konsalnet.pl

Usługi monitoringu dla flot firmowych

Posiadamy ponad 1200 pojazdów osobowych, ciężarowych i specjalnych. Na co dzień sami aktywnie korzystamy z zalet systemów wspierających zarządzanie flotą pojazdów — poprzez monitoring gps pojazdów.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i dlatego stale ulepszamy nasze rozwiązania.

Współpraca z Konsalnet to oszczędności i bezpieczeństwo twojego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu poprzez menu KONTAKT lub czat w prawym dolnym rogu strony.

wróć

Możliwość rozliczania kosztów tras na podstawie przejechanego dystansu. Dane są czytane z magistrali CAN pojazdu bądź uzyskiwanie na bazie systemu GPS. Nasz system umożliwia również uzyskanie raportu „jazdy bez licznika”.

Więcej

Analizuj realizację zadań handlowców i innych pracowników firmy na podstawie historii tras, aktualnej pozycji i odwiedzin wcześniej zaimportowanych punktów. Optymalizuj procesy związane z usługami twojej firmy.

Więcej

Konsalnet GPS system monitorowania pojazdów umożliwia rozróżnianie typu jazdy na podstawie różnych parametrów ustalonych z Klientem.

Rozróżniaj i ograniczaj jazdy prywatne dzięki systemowi raportów ze zdefiniowanym czasem użytkowania służbowego lub deklaracjom kierowców, przy pomocy przełącznika trybu jazdy.

Więcej

Obsługa wszystkich popularnych formatów udostępnianych przez sieci stacji paliwowych. Dane o tankowaniach i zakupach materiałów eksploatacyjnych są rejestrowane w systemie i porównywane w sposób automatyczny z danymi zarejestrowanymi przez system GPS, sondy paliwa itd.

Więcej

Planowanie zadań poprzez monitoring pojazdów Konsalnet GPS System jest szybkie i łatwe.

Umożliwiamy import listy punktów — stref i obszarów ze źródeł zewnętrznych. Kontrola realizacji zadań handlowców, serwisantów i innych pracowników firmy polega na analizie porównawczej zaplanowanych punktów z danymi zebranymi przez system lokalizacji pojazdów GPS.

Więcej

Monitoring pojazdów Konsalnet GPS System, umożliwia integrację systemu GPS z dowolnym oprogramowaniem Klienta.

Więcej

System monitorowania pojazdów GPS, oferuje indywidualną ocenę stylu jazdy dla każdego kierowcy — tzw. Profil Kierowcy (monitoring pojazdów GPS ranking). 

Dane wyświetlane są w formie graficznego podsumowania na wykresach wraz z oceną w skali szkolnej. Analizujemy wiele parametrów takich jak:

  • Prędkości poruszania się pojazdów,
  • Typ dróg (miasto, autostrady, drogi krajowe itp.)
  • Przekroczenia prędkości,
  • Ilość hamowań i przyspieszeń z czujnika,
  • Obroty silnika.

Więcej

Kontroluj prawidłowość wykonywania zadań i użytkowania pojazdów, na podstawie zdefiniowanych stref i korytarzy przejazdu.

Monitoring pojazdów Konsalnet GPS automatycznie powiadomi wybranych Użytkowników, o każdym wjeździe lub wyjeździe z obszaru określonego w systemie.

Więcej

Udostępniamy pełną informację na temat paliwa poprzez:

  • Integrację z magistralą CAN (zużycie paliwa przez silnik),
  • Monitorowanie poziomu paliwa w zbiornikach z dokładnością nawet 1% (stosujemy sondy poziomu paliwa uznanych i sprawdzonych producentów),
  • Import danych o tankowaniach z kart paliwowych,
  • Łatwą w obróbce analizę porównawczą poziomu paliwa z danymi z kart paliwowych.

Więcej

Nie musisz już pamiętać o terminach wykonania przeglądów, serwisów i kontroli — automatycznie przypomni o tym system lokalizacji pojazdów.

Dzięki funkcji kartoteki pojazdu (elektroniczny terminarz), wszystkie niezbędne informacje będą dostępne w jednym miejscu.

Więcej

Korzystaj z raportów i funkcji oprogramowania, jakie stwarza nasz lokalizator pojazdu — w wygodny sposób zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Oprogramowanie — system lokalizacji pojazdów, występuje w wersji stacjonarnej oraz mobilnej na smartfona (działającej na systemie Android, Windows, iOS).

 

Więcej