Konsalnet.pl

Bezpieczny motocykl

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz ochroń swój motocykl przed kradzieżą przy pomocy usługi Bezpieczny Motocykl — Inteligentny System Ratunkowy dla jednośladów. Usługa lokalizacji pojazdu polega także na alarmowaniu o wypadku na podstawie informacji ze specjalnego czujnika przyspieszeń. Po otrzymaniu sygnału Konsalnet przekazuje zgłoszenie do służb ratunkowych. Posiadamy urządzenia dedykowane do samochodów osobowych i motocykli.

Bezpieczny Motocykl Konsalnet to:

  • Automatyczne powiadomienie o wypadku
  • Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą
  • Rejestracja i analiza tras
  • Atrakcyjna cena uwzględniająca sezonowość

Szybkie i proste doładowywanie akumulatora 

Sezon motocyklowy przed nami! Przygotowując motocykl do wiosny, warto zwrócić uwagę na akumulator motocyklowy. Pamiętajmy, gdy akumulator zostanie pozostawiony bez opieki, nadaje się on już tylko do wyrzucenia, gdyż z pewnością zostanie rozładowany do takiego stopnia, że nie będzie możliwe jego ponowne naładowanie. W niektórych przypadkach może się to również wiązać z utratą gwarancji – warto zatem zwrócić również uwagę na warunki gwarancji i punkt dot. eksploatacji akumulatora.

Co zrobić by akumulator motocyklowy miał najdłuższą żywotność?

Naszym Klientom rekomendujemy systematyczne korzystanie z ładowarki impulsowej, najlepiej z mikroprocesorem, która nadzoruje napięcie podczas ładowania akumulatora. Należy także pamiętać, że używanie prostowników transformatorowych może skutkować nieodwracalnym uszkodzeniem akumulatora a nawet jego rozerwaniem.

Dedykowane rozwiązanie firmy Konsalnet dla podtrzymania systemu ISR-M

W nowoczesnych pojazdach zaawansowana elektronika obciąża akumulatory także podczas parkowania motocykla. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, którzy korzystają z motocykli okresowo, proponujemy wykonanie montażu i instalacji dodatkowej  wtyczki do ładowania, jak w nowych motocyklach. 

Podczas wykonania montażu systemu ISR-M w motocyklu, instalujemy dodatkowy przewód zasilający (o max długości 2.5m) zakończony szybko-złączką CTEK, który ułatwia podłączenie do ładowania. 

  • Usługę oferujemy naszym Klientom w kwocie 49 zł netto*.
  • Dodatkowo za naszym pośrednictwem można również nabyć ładowarkę w cenie 69 zł netto*.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług dla jednośladów. 

 

bezpieczny motocykl inteligentny system ratunkowy dla jednośladów

wróć

Po włączeniu stacyjki, zainstalowany w motocyklu system ISR-M wykrywa zdarzenia drogowe na podstawie analizy kątów i przyspieszeń — we wszystkich 3 osiach — jakim ulega motocykl podczas poruszania się, co pozwala na wykrycie sytuacji krytycznej, np. wypadku, kolizji…

Więcej

Po wyłączeniu zapłonu pojazdu urządzenie ISR-M przechodzi w tryb czuwania przeciw kradzieżowego, w którym identyfikuje próby nieautoryzowanego uruchomienia, przemieszczania, ruchu motocykla (np. holowania) lub odłączenia zasilania akumulatora. Działanie systemu monitoringu gps rozpoczyna się od procesu kalibracji…

Więcej

Za pomocą aplikacji mobilnej Konsalnet GPS można

  • sprawdzić on-line bieżącą pozycję motocykla,
  • szczegółowo prześledzić historię dla pojazdu, podzieloną na etapy (trasy, postoje),
  • przeanalizować zdarzenia związane z alarmami, jakie zostały zarejestrowane przez system Konsalnet GPS.
Więcej

Oferta cenowa dot. usługi Bezpieczny Motocykl – inteligentny system ratunkowy dla jednośladów, została przygotowana z myślą o użytkownikach, którzy korzystają z jednośladów sezonowo.

Więcej