Konsalnet.pl

Betonowozy

Monitoring GPS pojazdów – rozładunek betonu pod kontrolą

Betonowozy to wyjątkowe pojazdy specjalistyczne. Jako że przewożą beton, w trakcie jazdy nieustannie wykonują pracę – bęben obraca się, mieszając komponenty dla utrzymania jak najwyższej jakości produktu. Dysponujesz betonowozami? Jeżeli chcesz oferować swoim klientom bezpieczny transport mieszanki betonowej o doskonałych parametrach technicznych, zatroszcz się o profesjonalny monitoring podczas jej transportu. Odpowiednie narzędzia dla tego celu dostarczy Ci monitoring GPS pojazdów od Konsalnet. 

Nasz system monitorowania pojazdów daje możliwość rozszerzenia działania o funkcje niezbędne w branżach takich jak transport kruszyw czy też rozładunek betonu. Postaw na nie i ciesz się niezawodnym nadzorem na każdym kroku.

Zarządzanie flotą pojazdów: rozwiązania dla betonowozów

System monitorowania pojazdów Konsalnet to kompleksowe narzędzie, dzięki któremu zyskujesz pełną kontrolę nad swoją flotą. W standardzie zapewniamy m.in. rozwiązania takie jak: lokalizacja pojazdów w czasie rzeczywistym, wsparcie rozliczenia paliwa, identyfikacja kierowców i więcej. Rozumiemy jednak, że firmy dysponujące betonowozami nierzadko muszą spełnić znacznie bardziej wyśrubowane wymogi związane z bezpieczeństwem transportu. Dlatego nasz system dedykowany właścicielom takich pojazdów pozwala na:

  • precyzyjny monitoring załadunku oraz rozładunku betonu na trasie – co jest przydatne zwłaszcza wówczas, gdy betonowóz realizuje transport do wielu klientów,
  • odczytanie parametrów technicznych pracy bębna mieszającego – m.in. kierunek oraz prędkość jego obrotu – informując o ewentualnych nieprawidłowościach,
  • rejestrowanie czasu załadunku i rozładunku betonu.

Dodatkowo możesz skorzystać z funkcji takich jak:

  • kontrola czasu pracy – identyfikacja kierowców gwarantuje precyzyjny nadzór nad ich działaniem,
  • kontrola zużycia paliwa – w tym alarmowanie o ewentualnych ubytkach i nadużyciach, 
  • rejestracja pracy pojazdu z podziałem na obroty jałowe i robocze – abyś wiedział, kiedy Twój betonowóz wykonywał pracę i czy realizacja zadań była zgodna ze zleceniem,
  • rejestracja danych dotyczących parametrów pracy pojazdu – dostępnych w postaci przejrzystych raportów, np. dziennych, tygodniowych czy miesięcznych.

Rozwiązania oferowane przez Konsalnet sprawdzą się niezawodnie zarówno, jeżeli Twoja firma samodzielnie wykonuje zadania związane z transportowaniem betonu i innych mieszanej, jak też wówczas, gdy wynajmujesz betonowozy i zależy Ci na rzetelnym rozliczaniu kosztów ich pracy.

System monitoringu GPS Konsalnet integruje się z magistralą CAN pojazdów, a także ich czujnikami, dostarczając wiarygodnych i precyzyjnych danych. Na ich podstawie możesz podejmować decyzje związane z zarządzaniem flotą.

Wykorzystaj nasz system zarządzania flotą, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich pojazdów oraz – co najważniejsze – zoptymalizować koszty ich eksploatacji. Zajrzyj do kalkulatora flotowego, aby przekonać się, ile możesz zaoszczędzić lub skontaktuj się z naszymi doradcami.

wróć