Konsalnet.pl

Atrakcyjna cena uwzględniająca sezonowość

Monitoring GPS pojazdów – monitoruj motocykl, ciesząc się dobrą ceną

Większość właścicieli motocykli korzysta ze swoich pojazdów wyłącznie w sezonie, zimą zaś – garażuje je w oczekiwaniu na lepsze warunki na drodze. Konsalnet w pełni to rozumie. Dlatego zapewniamy Ci możliwość uiszczania miesięcznej opłaty abonamentowej – tak, abyś płacił za ochronę pełną stawkę wyłącznie w tych miesiącach, gdy naprawdę jej potrzebujesz. 

Poza sezonem motocyklowym (w okresie od 1 listopada do 28 lutego) zapłacisz niższy abonament za monitoring GPS pojazdów – ciesząc się jednocześnie bezpieczeństwem, jakie daje zabezpieczenie przed kradzieżą Twojego motocykla.

Monitoring motocykli Konsalnet: ochrona przed wypadkiem i kradzieżą

System ISR-M to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o wszystkich właścicieli motocykli. Montaż niewielkiego urządzenia monitorującego zapewni Twojemu pojazdowi pełną ochronę:

  • podczas postoju i garażowania motocykla – zyskasz profesjonalne zabezpieczenie na wypadek kradzieży, odholowania pojazdu i innych ryzyk,
  • podczas jazdy – system GPS Konsalnet oferuje unikalną funkcjonalność: system ratunkowy jednośladów, dzięki któremu uzyskasz szybką pomoc, gdy dojdzie do wypadku.

Ochrona przed wypadkiem i kradzieżą to jednak nie koniec. Z Konsalnet korzystasz również z:

  • możliwości śledzenia swojego pojazdu w czasie rzeczywistym – pozwoli Ci to np. udostępnić Twoją pozycję na trasie przyjaciołom, którzy śledzą wyprawę motocyklową lub nadzorować pozycję pojazdu, który pożyczyłeś bliskiej osobie,
  • rejestracji tras oraz parametrów jazdy – profesjonalna analiza profilu kierowcy, której dostarczy aplikacja monitorująca, pozwoli Ci poznać swój styl jazdy i poprawić go.

Pamiętaj: gdy dojdzie do jakiejkolwiek sytuacji, która stwarzałaby zagrożenie dla Ciebie lub Twojego motocykla:

  • informacja natychmiast dotrze do nowoczesnej Stacji Monitorowania Pojazdów Konsalnet,
  • Operator podejmie próbę skontaktowania się z Tobą – identyfikacja kierowców w systemie wymaga podania ustalonego wcześniej hasła, które dodatkowo wzmacnia zabezpieczenia,
  • gdy nie uda mu się nawiązać kontaktu, Operator powiadomi o zdarzeniu (kradzieży czy wypadku) najbliższe placówki policji, pogotowia czy straży pożarnej, z dokładnym podaniem lokalizacji Twojego pojazdu.

Możesz zatem liczyć zarówno na pomoc ofiarom wypadków drogowych, która dotrze do Ciebie szybko, jak i na wsparcie na wypadek kradzieży oraz bogaty pakiet danych o przebiegu trasy do późniejszej analizy.

Chcesz poznać cennik abonamentu na system ISR-M? Skontaktuj się z doradcą Konsalnet i uzyskaj wszystkie interesujące Cię informacje. Dla swojej wygody możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub czatu z naszym pracownikiem.

wróć