Konsalnet.pl

Pełna oferta usług monitoringu i lokalizacji

Konsalnet jako lider branży ochrony posiada sieć własnych Grup Interwencyjnych oraz współpracuje z wykwalifikowanymi zespołami montażowo – serwisowymi na terenie całej Polski

Mamy bogate doświadczenie w ochronie samochodów luksusowych, motocykli i maszyn.

Stacja Monitorowania Alarmów wybudowana od nowa na początku 2015 r. jest największym i najnowocześniejszym tego rodzaju centrum w kraju. Gwarantujemy najwyższe standardy obsługi klienta potwierdzone certyfikatami ISO.

Zapraszamy do kontaktu poprzez menu KONTAKT lub czat w prawym dolnym rogu strony.

Więcej

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz ochroń swój motocykl przed kradzieżą przy pomocy usługi Bezpieczny Motocykl — Inteligentny System Ratunkowy dla jednośladów. Usługa lokalizacji pojazdu polega także na alarmowaniu o wypadku na podstawie informacji ze specjalnego czujnika przyspieszeń. Po otrzymaniu sygnału Konsalnet przekazuje zgłoszenie do służb ratunkowych. Posiadamy urządzenia dedykowane do samochodów osobowych i motocykli.

Bezpieczny Motocykl Konsalnet to:

  • Automatyczne powiadomienie o wypadku
  • Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą
  • Rejestracja i analiza tras
  • Atrakcyjna cena uwzględniająca sezonowość

Szybkie i proste doładowywanie akumulatora 

Sezon motocyklowy przed nami! Przygotowując motocykl do wiosny, warto zwrócić uwagę na akumulator motocyklowy. Pamiętajmy, gdy akumulator zostanie pozostawiony bez opieki, nadaje się on już tylko do wyrzucenia, gdyż z pewnością zostanie rozładowany do takiego stopnia, że nie będzie możliwe jego ponowne naładowanie. W niektórych przypadkach może się to również wiązać z utratą gwarancji – warto zatem zwrócić również uwagę na warunki gwarancji i punkt dot. eksploatacji akumulatora.

Co zrobić by akumulator motocyklowy miał najdłuższą żywotność?

Naszym Klientom rekomendujemy systematyczne korzystanie z ładowarki impulsowej, najlepiej z mikroprocesorem, która nadzoruje napięcie podczas ładowania akumulatora. Należy także pamiętać, że używanie prostowników transformatorowych może skutkować nieodwracalnym uszkodzeniem akumulatora a nawet jego rozerwaniem.

Dedykowane rozwiązanie firmy Konsalnet dla podtrzymania systemu ISR-M

W nowoczesnych pojazdach zaawansowana elektronika obciąża akumulatory także podczas parkowania motocykla. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, którzy korzystają z motocykli okresowo, proponujemy wykonanie montażu i instalacji dodatkowej  wtyczki do ładowania, jak w nowych motocyklach. 

Podczas wykonania montażu systemu ISR-M w motocyklu, instalujemy dodatkowy przewód zasilający (o max długości 2.5m) zakończony szybko-złączką CTEK, który ułatwia podłączenie do ładowania. 

  • Usługę oferujemy naszym Klientom w kwocie 49 zł netto*.
  • Dodatkowo za naszym pośrednictwem można również nabyć ładowarkę w cenie 69 zł netto*.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług dla jednośladów. 

 

bezpieczny motocykl inteligentny system ratunkowy dla jednośladów

Więcej