Konsalnet.pl

Pełna oferta usług monitoringu i lokalizacji

Monitoring GPS pojazdów: więcej niż lokalizacja i ochrona przed kradzieżą

Dla posiadaczy samochodów osobowych, dostawczych i specjalnych. Jednym słowem: dla wszystkich zmotoryzowanych powstał monitoring GPS pojazdów Konsalnet. Jeżeli troszczysz się o bezpieczeństwo swojego auta oraz chcesz, aby zarządzanie flotą pojazdów w firmie było efektywne i przyniosło wymierne oszczędności – skorzystaj z tego rozwiązania. 

Nasz system lokalizacji pojazdów to:

 • niezawodna technologia, która jest dostosowana do potrzeb Klientów z każdej branży,
 • proste w obsłudze rozwiązanie oferujące zaawansowane funkcje,
 • instalacja, która pozwoli Ci śledzić położenie pojazdów na bieżąco i analizować historię ich eksploatacji.

Połącz ochronę przed kradzieżą, system zarządzania flotą pojazdów oraz narzędzia do optymalizacji procesów biznesowych w ramach jednej strategii. Zainwestuj w monitoring GPS pojazdów od Konsalnet i bądź spokojny.

Ochrona maszyn budowlanych i rolniczych oraz samochodów i motocykli

Motocykl, samochód osobowy klasy premium, ciężarówka, betonowóz, ambulans czy maszyna rolnicza? Bez względu na to, jakie pojazdy posiadasz, możesz je objąć monitoringiem. Konsalnet oferuje rozwiązania przeznaczone dla:

 • firm transportowych – pozwalające na profesjonalne zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych i dostawczych,
 • dużych flot – z opcjami takimi jak optymalizacja stref przejazdu, rozliczanie czasu pracy czy ocena indywidualnej pracy kierowców,
 • maszyn – rolniczych oraz budowlanych, z możliwością kontrolowania pracy urządzeń zintegrowanych z pojazdem czy dokładnego rozliczania czasu ich działania,
 • pojazdów specjalnych – m.in. wykorzystywanych do transportu medycznego, wykonywania usług komunalnych czy przewozu wartości.

Doradcy Konsalnet pomogą Ci dobrać wersję systemu, która najlepiej wpisuje się w potrzeby biznesowe prowadzonej działalności. Możesz go skonfigurować tak, aby dopasował się do specyfiki Twojej branży oraz procesów biznesowych. Towarzyszymy Ci na każdym kroku, abyś zyskał pewność, że:

 • Twoje pojazdy są bezpieczne,
 • są wykorzystywane prawidłowo, bez nadużyć ze strony pracowników,
 • automatyzujesz proces rozliczania czasu pracy, rozliczeń za paliwo,
 • otrzymasz rzetelne dane, które pozwolą Ci zoptymalizować sposób eksploatowania pojazdów,
 • uzyskasz dostęp do nadzoru i lokalizacji pojazdów gdziekolwiek jesteś – aplikacja do monitoringu pojazdu Konsalnet jest dostępna zarówno w wersji na komputer, jak i na urządzenia mobilne.

Konsalnet jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży security sama zarządza flotą ponad 1200 pojazdów. To dlatego tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów i oferujemy im intuicyjne, szyte na miarę rozwiązanie.

Już dziś skontaktuj się z doradcami Konsalnet i otrzymaj korzystną ofertę współpracy. Nasz monitoring GPS pojazdów to technologia przyszłości, która wprowadzi Twój biznes w świat nowoczesnego zarządzania. 

Monitoring GPS pojazdów: lokalizacja samochodów firmowych i więcej

Flota pojazdów to dla wielu firm najcenniejsza część ich majątku. Istotna jest zarówno fizyczna wartość samochodów czy maszyn, jak i ich udział w generowaniu przychodów dla biznesu. Z tego powodu tak ważna jest kompleksowa ochrona pojazdów – aby ryzyko ich kradzieży było bardzo niskie. 

Ochrona auta przed kradzieżą jest znacznie bardziej efektywna, jeśli jest ono wyposażone w profesjonalny monitoring GPS pojazdów. Ten oferowany przez Konsalnet to najlepszy wybór dla tych, którzy oczekują niezawodnych rozwiązań.

Konsalnet to ekspert w branży ochrony, który od ponad 20 lat oferuje profesjonalne usługi z obszaru ochrony mienia. To właśnie dlatego lokalizacja samochodów łączy się u nas w profesjonalnym wsparciem na terenie całego kraju. Dzięki temu ochrona pojazdów z systemem monitorowania GPS, który oferujemy nie zawiedzie Twojego zaufania.

Ochrona pojazdów przez 24 godziny na dobę

Monitoring GPS pojazdów Konsalnet zapewnia ochronę pojazdów każdego typu. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz zabezpieczyć na wypadek kradzieży zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, a także motocykle oraz maszyny (np. rolnicze czy budowlane). Innowacyjna technologia połączona z profesjonalną Stacją Monitorowania Alarmów – największym i najbardziej nowoczesnym centrum tego typu w kraju – to gwarancja, że ochrona auta przed kradzieżą trwa nieprzerwanie przez całą dobę. Gdy zaś dojdzie do alarmującego zdarzenia, Grupa Interwencyjna Konsalnet w krótkim czasie znajdzie się na miejscu.

Ochroń swoją flotę przed kradzieżą skuteczniej niż kiedykolwiek

Konsalnet oferuje kompletny system zabezpieczeń, który jest dopasowany do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć prywatne auto, czy interesuje Cię zarządzanie flotą pojazdów.

Nasz monitoring GPS pojazdów:

 • pozwoli sprawnie zlokalizować pojazd, gdy dojdzie do jego kradzieży – lokalizacja samochodów odbywa się zarówno przy wykorzystaniu technologii GPS, jak i radiowej (z niezależnym zasilaniem), co sprawia, że złodziej nie będzie w stanie zagłuszyć sygnału np. poprzez umieszczenie pojazdu w kontenerze, na podziemnym parkingu czy w innym trudno dostępnym miejscu,
 • umożliwia automatyczną blokadę skradzionego pojazdu, chroni przed odholowaniem, a nawet może zintegrować się z immobiliserem, weryfikując obecność właściciela pojazdu.

Wybierz wersję systemu, która najlepiej wpisuje się w oczekiwania. Nasze rozwiązania są dopasowane zarówno do samochodów klasy średniej i premium, jak też pojazdów specjalnych, maszyn rolniczych oraz budowlanych i innych. Korzystając z nich, nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojego auta.

Nasz monitoring GPS oferuje znacznie więcej niż ochronę pojazdów. Dzięki niemu zarządzanie flotą pojazdów jest proste i wygodne. Skorzystaj również z takich funkcji, jak optymalizacja tras transportowych czy rejestracja i analiza przebytych przez nie tras. 

Uzyskaj więcej informacji, kontaktując się z naszym doradcą.

Więcej

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo oraz ochroń swój motocykl przed kradzieżą przy pomocy usługi Bezpieczny Motocykl — Inteligentny System Ratunkowy dla jednośladów. Usługa lokalizacji pojazdu polega także na alarmowaniu o wypadku na podstawie informacji ze specjalnego czujnika przyspieszeń. Po otrzymaniu sygnału Konsalnet przekazuje zgłoszenie do służb ratunkowych. Posiadamy urządzenia dedykowane do samochodów osobowych i motocykli.

Bezpieczny Motocykl Konsalnet to:

 • Automatyczne powiadomienie o wypadku
 • Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą
 • Rejestracja i analiza tras
 • Atrakcyjna cena uwzględniająca sezonowość

Szybkie i proste doładowywanie akumulatora 

Sezon motocyklowy przed nami! Przygotowując motocykl do wiosny, warto zwrócić uwagę na akumulator motocyklowy. Pamiętajmy, gdy akumulator zostanie pozostawiony bez opieki, nadaje się on już tylko do wyrzucenia, gdyż z pewnością zostanie rozładowany do takiego stopnia, że nie będzie możliwe jego ponowne naładowanie. W niektórych przypadkach może się to również wiązać z utratą gwarancji – warto zatem zwrócić również uwagę na warunki gwarancji i punkt dot. eksploatacji akumulatora.

Co zrobić by akumulator motocyklowy miał najdłuższą żywotność?

Naszym Klientom rekomendujemy systematyczne korzystanie z ładowarki impulsowej, najlepiej z mikroprocesorem, która nadzoruje napięcie podczas ładowania akumulatora. Należy także pamiętać, że używanie prostowników transformatorowych może skutkować nieodwracalnym uszkodzeniem akumulatora a nawet jego rozerwaniem.

Dedykowane rozwiązanie firmy Konsalnet dla podtrzymania systemu ISR-M

W nowoczesnych pojazdach zaawansowana elektronika obciąża akumulatory także podczas parkowania motocykla. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, którzy korzystają z motocykli okresowo, proponujemy wykonanie montażu i instalacji dodatkowej  wtyczki do ładowania, jak w nowych motocyklach. 

Podczas wykonania montażu systemu ISR-M w motocyklu, instalujemy dodatkowy przewód zasilający (o max długości 2.5m) zakończony szybko-złączką CTEK, który ułatwia podłączenie do ładowania. 

 • Usługę oferujemy naszym Klientom w kwocie 49 zł netto*.
 • Dodatkowo za naszym pośrednictwem można również nabyć ładowarkę w cenie 69 zł netto*.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług dla jednośladów. 

 

bezpieczny motocykl inteligentny system ratunkowy dla jednośladów

Więcej