Konsalnet.pl

Pomoc techniczna

Dział techniczny GPS (8:00—16:00 w dni pracujące)

tel. 22 560 62 62 następnie tonowo należy wybrać 2-2

E-mail: serwis.gps@konsalnet.pl

 

Stacja monitorowania alarmów (24h)

tel. 22 560 62 32

 

Pomoc zdalna

Prezentacja zdalna

 

Aplikacje PC do pobrania:

Program Konsalnet GPS System
Program Terminal

 

Aplikacje mobilne:

Serdecznie zapraszamy firmy instalatorskie do współpracy w zakresie montażu systemów GPS oraz pozyskiwania nowych klientów. Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe. Skontaktuj się z nami poprzez adres partner@konsalnet.pl bądź telefonicznie 22 560 62 62 następnie tonowo należy wybrać 2-2 aby dowiedzieć się więcej.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ)

Monitoring pojazdu jest możliwy dzięki systemowi GPS zainstalowanemu w pojeździe. Nadajnik przekazuje dane o pozycji i z czujników za pośrednictwem sieci komórkowej do systemu serwerowego Konsalnet. Dane przetworzone na serwerze są wizualizowane w oprogramowaniu do podglądu. Dodatkowo przy monitoringu ochronnym Stacja Monitorowania Alarmów obsługuje sygnały alarmowe a interwencje są realizowane przez zmotoryzowane patrole interwencyjne.

Skontaktuj się z nami poprzez adres dok@konsalnet.pl z dyspozycją włączenia usługi roamingu wskazując dane pojazdu lub pojazdów, które mają być objęte podglądem za granicą. Włączenie usługi trwa około 2 dni robocze.

Montaż nadajnika GPS nie zmienia instalacji elektrycznej pojazdu i nie powinno być podstawą do utraty gwarancji. Nasze systemy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz spełniają normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Tak, wymiana pojazdów jest czymś naturalnym szczególnie we flotach. Jeżeli potrzebujesz przełożyć nadajnik do innego pojazdu skontaktuj się z nami. Tylko fachowa usługa instalacyjna gwarantuje, że instalacje elektryczne w pojazdach nie zostaną uszkodzone.

Brak pozycji GPS nie musi oznaczać od razu awarii urządzenia. Wjazd do garażu podziemnego, ukształtowanie terenu i zabudowy miejskiej może być przyczyną braku aktualnej pozycji GPS. W takich przypadkach w programie widać ostatnią zarejestrowaną pozycję pojazdu.

Stosowane przez nas nadajniki są najwyższej jakości jednak jak każde urządzenie elektryczne mogą ulec awarii. Na wszystkie urządzenia i prace instalacyjne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.