Konsalnet.pl

Pomoc techniczna

Monitoring GPS pojazdów Konsalnet – dane kontaktowe:

 

Dział techniczny GPS (8:00—16:00 w dni pracujące)

tel. 22 560 62 62 następnie tonowo należy wybrać 2-2

E-mail: serwis.gps@konsalnet.pl

 

Stacja monitorowania alarmów (24h)

tel. 22 560 62 32

 

Pomoc zdalna

Prezentacja zdalna

 

Aplikacje PC do pobrania:

Program Konsalnet GPS System
Program Terminal

 

Aplikacje mobilne:

   Konsalnet GPS System                               Konsalnet Gps Terminal  

                              

                        

 

Monitoring GPS pojazdów: pomoc techniczna

Konsalnet oferuje swoim Klientom zarówno niezawodny system umożliwiający monitoring GPS pojazdów, jak i kompleksowe wsparcie techniczne. Rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie możliwość skorzystania z wiedzy ekspertów na każdym etapie współpracy.

Masz pytania? Zauważyłeś, że Twoja aplikacja do zarządzania monitoringiem GPS nie działa zgodnie z oczekiwaniami? Twoje nadajniki GPS do transportu wymagają naprawy? Niezależnie od tego, jakiej pomocy technicznej potrzebujesz – nasz dział techniczny pozostaje do Twojej dyspozycji. Aby się z nim skontaktować, skorzystaj z zamieszczonych poniżej danych kontaktowych.

Lokalizacja pojazdów z Konsalnet: o czym warto pamiętać?

System monitorowania pojazdów GPS Konsalnet to innowacyjne rozwiązanie technologiczne o szerokim zakresie funkcji. Dzięki niemu możliwa jest nie tylko ochrona aut przed kradzieżą i włamaniem, ale również optymalizacja tras transportowych oraz wykonywanie innych zadań na miarę nowoczesnego zarządzania flotą.

Nasze rozwiązania funkcjonują przede wszystkim w oparciu o monitoring GPS. Nadajnik jest montowany wraz z pozostałymi elementami instalacji w pojeździe, a sygnał z niego dociera do naszych serwerów, aktualizując informacje co najmniej raz na 60 sekund. System może zostać również zintegrowany z czujnikami pojazdu – z magistralą CAN, sondą paliwową czy też czujnikami urządzeń – np. bębnem beczkowozu czy też elementami operacyjnymi maszyn budowlanych lub rolniczych. To dzięki temu uzyskujesz precyzyjne informacje, a wygenerowane raporty pozwalają Ci na świadome zarządzanie flotą pojazdów.

Pamiętaj, że:

 

  • aplikacja do zarządzania monitoringiem GPS jest dostępna zarówno w wersji na komputer z systemem Windows, jak i na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android oraz iOS – za jej pomocą możesz obsłużyć wszystkie funkcje systemu, pod warunkiem, że dysponujesz dostępem do Internetu,
  • utrata sygnału GPS niekoniecznie musi oznaczać awarii urządzenia – może nastąpić np., gdy wjedziesz na parking podziemny czy w inne miejsce o słabym zasięgu; jeżeli zdecydujesz się na wybór odpowiedniej wersji systemu, w przypadku kradzieży auta lokalizacja pojazdów nastąpi przy pomocy niezagłuszalnego systemu radiowego,
  • montaż nadajnika GPS nie powinien mieć żadnego wpływu na prawidłową pracę Twoich pojazdów, ani też nie powinien naruszać warunków gwarancji.

Serdecznie zapraszamy firmy instalatorskie do współpracy w zakresie montażu systemów GPS oraz pozyskiwania nowych klientów. Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe. Skontaktuj się z nami poprzez adres partner@konsalnet.pl bądź telefonicznie 22 560 62 62 następnie tonowo należy wybrać 2-2 aby dowiedzieć się więcej.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ)

Monitoring pojazdu jest możliwy dzięki systemowi GPS zainstalowanemu w pojeździe. Nadajnik przekazuje dane o pozycji i z czujników za pośrednictwem sieci komórkowej do systemu serwerowego Konsalnet. Dane przetworzone na serwerze są wizualizowane w oprogramowaniu do podglądu. Dodatkowo przy monitoringu ochronnym Stacja Monitorowania Alarmów obsługuje sygnały alarmowe a interwencje są realizowane przez zmotoryzowane patrole interwencyjne.

Skontaktuj się z nami poprzez adres dok@konsalnet.pl z dyspozycją włączenia usługi roamingu wskazując dane pojazdu lub pojazdów, które mają być objęte podglądem za granicą. Włączenie usługi trwa około 2 dni robocze.

Montaż nadajnika GPS nie zmienia instalacji elektrycznej pojazdu i nie powinno być podstawą do utraty gwarancji. Nasze systemy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz spełniają normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Tak, wymiana pojazdów jest czymś naturalnym szczególnie we flotach. Jeżeli potrzebujesz przełożyć nadajnik do innego pojazdu skontaktuj się z nami. Tylko fachowa usługa instalacyjna gwarantuje, że instalacje elektryczne w pojazdach nie zostaną uszkodzone.

Brak pozycji GPS nie musi oznaczać od razu awarii urządzenia. Wjazd do garażu podziemnego, ukształtowanie terenu i zabudowy miejskiej może być przyczyną braku aktualnej pozycji GPS. W takich przypadkach w programie widać ostatnią zarejestrowaną pozycję pojazdu.

Stosowane przez nas nadajniki są najwyższej jakości jednak jak każde urządzenie elektryczne mogą ulec awarii. Na wszystkie urządzenia i prace instalacyjne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.