Konsalnet.pl

Kalkulator flotowy

Kalkulator flotowy – sprawdź, jakie oszczędności pomoże Ci uzyskać nasz monitoring GPS pojazdów

Wydaje Ci się, że monitoring GPS pojazdów to technologia, której głównym celem jest ich ochrona przed kradzieżą? Pomimo że to bardzo istotna funkcja, nie jest jedyną, dla której warto się zdecydować na system oferowany przez Konsalnet. Profesjonalny monitoring GPS to przede wszystkim efektywne narzędzie wspomagające zarządzanie flotą pojazdów. 

Gdy sprawnie zarządzasz flotą, procesy biznesowe realizowane przez Twoją firmę przebiegają bardziej efektywnie. W rezultacie:

  • unikasz opóźnień w obsłudze Klienta spowodowanych złą organizacją pracy,
  • eliminujesz niepotrzebne wydatki – analiza kosztów przejazdu oraz tras przemierzanych przez Twoje pojazdy pozwala przeprowadzić optymalizację działań,
  • podnosisz jakość obsługi Klientów i wzmacniasz swoją pozycję na rynku,
  • usprawniasz i przyspieszasz gromadzenie dokumentacji – np. kartotek pojazdów czy dokumentów związanych z rozliczaniem czasu pracy oraz kosztów paliwa,
  • skuteczniej zarządzasz zespołem kierowców.

Chcesz się dowiedzieć, jakie korzyści może Ci przynieść profesjonalna analiza kosztów przejazdów oraz inne dane, których dostarczy monitoring GPS pojazdów? Aby wykonać stosowne obliczenia, wykorzystaj nasz kalkulator flotowy. To proste narzędzie, które pozwoli oszacować, jakie zyski możesz osiągnąć, inwestując w system Konsalnet.

Kalkulator flotowy uwzględnia m.in.:

  • typy pojazdów znajdujących się w Twojej flocie,
  • ich parametry techniczne – włączając w to średnie spalanie, przebieg miesięczny oraz aktualny koszt paliwa, z którego korzystasz.

Poświęć kilka chwil i przekonaj się, jak wiele korzyści może przynieść optymalizacja tras transportowych oraz optymalizacja stref przejazdu (tak, aby m.in. ograniczyć prywatne, nieautoryzowane używanie pojazdów służbowych przez pracowników).

Pamiętaj, że wyliczenia, które prezentuje kalkulator flotowy są szacunkowe. Dodatkowe oszczędności czekają Cię z uwagi na:

  • większą kontrolę nad zużyciem paliwa – monitoring pojazdów GPS zapobiegnie kradzieżom czy jeździe „bez licznika”,
  • przyspieszenie procesów związanych z obsługą dokumentacji pojazdów,
  • optymalizację eksploatację samochodów – nie zapomnisz np. o regularnym serwisowaniu aut.

Konsalnet stworzył rozwiązania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Niezależnie od tego, czy Twoja flota składa się z aut osobowych, którymi przemieszczają się przedstawiciele handlowi, pojazdów dostawczych lub ciężarowych, pojazdów specjalnych czy maszyn rolniczych bądź budowlanych – wybór odpowiedniej wersji systemu przyniesie wymierne oszczędności.

Minimalizuj koszty eksploatacji pojazdów firmowych, maksymalizuj zyski i ciesz się pełną kontrolą nad flotą. Tak właśnie działa system monitorowania GPS od Konsalnet.

Chcesz uzyskać dokładniejsze informacje? Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i zapewnią wsparcie techniczne. Skontaktuj się za pośrednictwem formularza kontaktowego, czatu lub w inny, dogodny dla siebie, sposób.

Osobowe / Dostawcze

+ -
+ -
+ -
+ -
Oblicz

Poziom oszczędności deklarowany przez klientów

+ -
+ -

oszczędności roczne w kosztach paliwa: 25 930.80